Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Опустелювання – одна з найтривожніших проблем сучасності

 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Головне управління Держземагентства  у Кіровоградській області

вул. Тимірязєва, 84, м. Кіровоград, 25006, тел. (0522) 24-72-30,факс (0522) 24-29-47

E-mail: Kirovograd_gu@dazru.gov.ua     Ідентифікаційний код 38802868

 

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

11.08.2014

«Обговорення законопроекту про вдосконалення

порядку продажу права оренди»

 

Насьогодні у широких колах громадськості в країні триває обговорення законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення”, розробленого фахівцями Держземагентства України. Від того, яким буде прийнятий цей законопроект, залежить доля багатьох людей країни – від пересічних громадян і фермерів до урядовців та парламентарів.

За результатами обговорення законопроекту за «круглим столом» аграрії Кіровоградщини зауважили, що спрощена процедура припинення договору оренди, запропонована розробниками документа, може привести до консолідації земельних ділянок у руках крупних товаровиробників сільськогосподарської продукції, що може зашкодити малим та середнім сільгосппідприємствам та призвести до їх ліквідації. Тоді як сільські, селищні голови підтримали зазначену новелу, оскільки, на їх думку, ця норма є позитивним зрушенням у вирішенні проблемних питань громадян – власників земельних ділянок, які протягом тривалого часу не можуть отримати орендну плату від орендарів за укладеними договорами та не мають можливості вирішити питання в судовому порядку.

Загалом, на Кіровоградщині учасники обговорення законопроекту підтримали ініціативу Держземагентства України щодо заборони купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення та позитивно сприйняли пропозицію щодо встановлення мінімального строку, на який може укладатися договір оренди землі.

Найбільш гострі дискусії розвернулося при обговоренні пропозицій щодо відчуження орендарем права на оренду землі на підставі міни, дарування, успадкування та інших цивільно-правових угод.

Підбиваючи підсумки «круглого столу», очільник землевпорядної служби Кіровоградщини Ігор Збаржевецький  висловив сподівання, що глибока фахова дискусія щодо базових положень земельної реформи допоможе удосконалити законодавство таким чином, щоб воно сприяло досягненню інтересів як мешканців сільської місцевості, так і сільськогосподарських виробників.

Прес-служба Головного управління Держземагентства

у Кіровоградській області

  • Розпорядження за жовтень 2013 року
  • 845: Опустелювання – одна з найтривожніших проблем сучасності3 червня 2014: Опустелювання – одна з найтривожніших проблем сучасності!
    Опустелювання – одна з найтривожніших проблем сучасності.
    Опустелювання – одна з найтривожніших проблем сучасності