Навігація

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Уряд запровадив принцип екстериторіальності під час реєстрації земельних ділянок

На засіданні Уряду, що відбулося 3 червня 2020 року, прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок та внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

Документ розроблено для підвищення рівня доступності, відкритості та прозорості під час надання адміністративної послуги з державної реєстрації земельної ділянки.

У такий спосіб, рішення про реєстрацію земельних ділянок прийматимуться будь-якими державними кадастровими реєстраторами, адже вони обиратимуться системою Державного земельного кадастру за принципом випадковості.

Зокрема, передбачається скорочення термінів реєстрації земельних ділянок до семи робочих днів та зменшення кількості необґрунтованих відмов, що зумовлюють необхідність неодноразових звернень заявників із заявами та документами через ЦНАПи до державних кадастрових реєстраторів.

Також, в межах діджиталізації вноситимуться зміни до Постанови «Про затвердження Порядку реєстрації об’єктів державної експертизи землевпорядної документації та типової форми її висновку». Вони передбачають подання документів для проведення/одержання результатів державної експертизи землевпорядної документації в електронному вигляді.

Окрім цього, скасовується необхідність отримання супроводжувального листа від відповідного територіального органу Держгеокадастру перед направленням об’єкта експертизи до Центрального апарату. Достовірність висновку із державної експертизи перевірятиметься через QR-код.

Зверніть увагу, старт пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок планується 10 червня, він триватиме протягом 2 років. Подача землевпорядної документації на експертизу онлайн — діятиме на постійній основі.

  • З 1 травня вся документація із землеустрою погоджується територіальними органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності
  • Кадастрові реєстратори Кіровоградщини опрацювали майже 124 тисячі звернень з питань ведення Державного земельного кадастру
  • Кадастрові реєстратори Кіровоградщини опрацювали 119 тисяч звернень з питань ведення Державного земельного кадастру
  • Набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру»
  • З 19 березня реєструвати земельну ділянку можна онлайн
  • 5212: Уряд запровадив принцип екстериторіальності під час реєстрації земельних ділянок11 червня 2020: Уряд запровадив принцип екстериторіальності під час реєстрації земельних ділянок!
    Уряд запровадив принцип екстериторіальності під час реєстрації земельних ділянок.
    Уряд запровадив принцип екстериторіальності під час реєстрації земельних ділянок