Навігація

Календар
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Районна спостережна комісія у 2017 році працювала у складі, який затверджено розпорядженнями голови районної державної адміністрації від 23 квітня 2015 року № 82-р «Про районну спостережну комісію» та від 23 вересня 2015 року №218-р «Про затвердження нового складу районної спостережної комісії».

У своїй діяльності районна спостережна комісія керувалася Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації", «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про районну спостережну комісію.

Засідання районної спостережної комісії проводилися щомісяця протягом року, згідно затвердженого річного плану. На кожне засідання комісії виносилися питання соціальної адаптації осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, умовно - засуджених, та тих, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт по якому заслуховуються голови місцевих виконавчих комітетів.

Протягом 2017 року до районної спостережної комісії повідомлення стосовно осіб, які  звільнилися умовно – достроково від відбування покарання – не надходили (за аналогічний період минулого року надійшло 3 повідомлення).

За 2017 рік проведено 12 засідань районної спостережної комісії, на яких розглянуто 23 питань по яких прийнято відповідні постанови. Зокрема, заслухано звіти про роботу виконкомів Карбівської, Тишківської, Олександрівської, Юр’ївської, Гнатівської, Глинянської, Олексіївської, Тернівської, Перчунівської, Троянської сільських рад та Добровеличківської селищної ради.

На засіданнях районної спостережної комісії про свою роботу звітували Добровеличківський районний сектор пробації Південного міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та пробації, служба у справах дітей райдержадміністрації, Добровеличківський ВП Новоукраїнського ВП ГУ НП України в Кіровоградській області, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районний центр зайнятості, Добровеличківська РС УДМС України в Кіровоградській області, центральна районна лікарня.

Налагоджена тісна взаємодія з органами місцевих рад, щокварталу голови сільських рад звітують про проведену роботу з особами даної категорії.

Протягом 2017 року звільнені з місць позбавлення волі до спостережної комісії для вирішення соціально-гуманітарних та побутових питань не зверталися.