Навігація

Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Районна спостережна комісія у 2016 році працювала у складі, який затверджено розпорядженнями голови районної державної адміністрації від 23 квітня 2015 року № 82-р «Про районну спостережну комісію», від 23 вересня 2015 року № 218-р «Про затвердження нового складу районної спостережної комісії».

У своїй діяльності районна спостережна комісія керувалася Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації", «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про районну спостережну комісію.

Засідання районної спостережної комісії проводилися протягом року згідно затвердженого річного плану. На кожне засідання комісії виносилися питання соціальної адаптації осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, умовно засуджених, та тих, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт. При розгляді даних питань заслуховувалися голови місцевих рад.

Протягом 2016 року до районної спостережної комісії надійшло 3 повідомлень з виправних колоній, щодо осіб, які звільнилися умовно – достроково від відбування покарання.

Спостережна комісія направляла органам місцевого самоврядування листи щодо осіб, що повернулися з місць позбавлення волі про закріплення за ними громадських вихователів та здійснення  громадського контролю та проведення виховної роботи протягом не відбутої частини покарання з метою закріплення результатів виправлення.

За 2016 рік проведено 11 засідань районної спостережної комісії, на яких розглянуто 27 питань по яких прийнято відповідні постанови. Зокрема, заслухано звіти про роботу виконкомів Гаївської, Дружелюбівської, Липнязької, Червонополянської, Любомирської, Марківської, Тишківської, Піщанобрідської, Новолутківської Федорівської, Миколаївської, Братолюбівської, Помічнянської місцевих рад.

На засіданнях районної спостережної комісії про свою роботу звітували кримінально-виконавча інспекція Добровеличківського району, служба у справах дітей райдержадміністрації, Добровеличківський ВП Новоукраїнського ВП ГУ НП України в Кіровоградській області, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районний центр зайнятості, Добровеличківська РС УДМС України в Кіровоградській області, центральна районна лікарня, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Налагоджена тісна взаємодія з органами місцевих рад, щокварталу голови сільських рад звітують про проведену роботу з особами даної категорії.

Протягом 2016 року звільнені з місць позбавлення волі до спостережної комісії для вирішення соціально-гуманітарних та побутових питань не зверталися.