Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Реформа чи знищення власноруч?
Сьогодні, 04 серпня 2020 року відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Володимира ОСІЄВСЬКОГО на території Піщанобрідської сільської ради. Метою зустрічі стало питання діяльності керівника КП «Добровеличківського центру первинної медико-санітарної допомоги».

Піщанобрідська об’єднана територіальна громада включає в себе три колишні сільські ради з кількістю населення 3720 чоловік. Медичні послуги до 2018 року надавались без будь-яких нарікань, працювала Піщанобрідська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини з двома лікарями на повен робочий день та медичною сестрою, ФАПи у с.Перемога, с.Веснянка, с.Червона Поляна та с.Любомирка.

На привеликий жаль, ситуація змінилась, і зовсім не в кращу сторону. Жителі сіл Перемога та Веснянка залишились без медичного супроводу. Фельдшери Червонополянського та Любомирського ФАПів переведені на 0,5 ставки, така ж доля спіткала і лікарів Піщанобрідської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Два сімейних лікаря, подружжя ІОН Микола Анатолійович та Лариса Григорівна з березня поточного року мають встигнути надати якісні своєчасні медичні послуги фактично за пів робочого дня! Мова йде не лише про те, щоб виписати направлення до певного лікаря вузького профілю, а й поставити капельницю та забезпечити спостереження за хворим, провести різні види щеплень як для дітей, так і дорослого населення. Тож постає питання, невже лікарі, з якими жителі даної території заключили декларації, не мають права на гідну заробітну плату?

Поспілкувавшись з головою Піщанобрідської ОТГ, з’ясувалось, що приміщення Піщанобрідської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини вже другий рік поспіль повністю утримується місцевим бюджетом, а це більше 400 тис. грн. в рік. Також стало відомим, що питання екстреної допомоги вирішувалось виключно лікарями амбулаторії, завдячуючи меценатам ОТГ було відремонтовано автомобіль екстреної допомоги, безпосередній же керівник закладу КП «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги» самоусунулась від даної проблеми.

Коли приїхала виїзна бригада лікарів КНП «Добровеличківська центральна районна лікарня», для обстеження та виявлення на ранніх стадіях різноманітних хвороб у жителів даної території, то керівником КП «Добровеличківського центру первинної медико-санітарної допомоги» в усній формі було заборонено впускати їх в амбулаторію для проведення прийому. Після втручання Мар’янова Сергія Івановича в дану ситуацію, прийом все ж таки відбувся, хоча і останній.

До голови районної державної адміністрації Володимира ОСІЄВСЬКОГО вже неодноразово надходии скарги на керівника КП «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги», та на цей раз лікарі поставили вимогу: «Якщо нам не повернуть повну ставку і будуть й надалі перешкоджати повноцінно працювати, ми будемо вимушені залишити посади!»

Дане питання вже стоїть на особистому контролі як у голови районної державної адміністрації Володимира ОСІЄВСЬКОГО, так і в обласного керівництва. На сьогоднішній день головне, щоб люди, прості жителі не залишились без доступних медичних послуг.

 

Реформа чи знищення власноруч?

 

Реформа чи знищення власноруч?

 

 

 

 

 

 

  • Виїзний прийом громадян на території Братолюбівської сільської ради
  • Робоча зустріч голови районної державної адміністрації Володимира Осієвського з начальником Добровеличківського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вітою Грінченко
  • З Днем медичного працівника!
  • Заклади охорони здоров’я Добровеличківського району
  • 5357: Реформа чи знищення власноруч?5 серпня 2020: Реформа чи знищення власноруч?!
    Реформа чи знищення власноруч?.
    Реформа чи знищення власноруч?