Навігація

Календар
«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

З 24 по 30 квітня 2018 року триватиме Український тиждень імунізації.

Тема цьогорічного тижня імунізації – «Наш спільний захист, «Вакцини діють».     

Мова фактів говорить, що імунізація шляхом проведення профілактичних щеплень рятує мільйони життів. Вакцинація отримала широке визнання як один з найдієвіших та  ефективних засобів в сфері охороні здоров’я. Разом з тим в світі нараховується більше 19 мільйонів не вакцинованих чи недостатньо вакцинованих дітей, що ризикують захворіти потенційно смертельними захворюваннями.

Відповідно до чинного в Україні Календаря профілактичних щеплень  (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року№595 у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11 серпня 2014 року №551) планові профілактичні щеплення проводяться проти 10 інфекційних захворювань:

  • Гепатит В
  • Туберкульоз
  • Дифтерія
  • Правець
  • Кашлюк
  • Гемофільна інфекція (Хіб-інфекція), яка в багатьох випадках є причиною захворювань на менінгіти та пневмонії
  • Поліомієліт
  • Кір
  • Епідемічний паротит
  • Краснуха.

Крім щеплень від зазначених 10 інфекцій, які є обов’язковими,  існують також види вакцин проти інших інфекцій, вакцинація якими показана при ускладненнях епідемічної ситуації або проводиться за особистим  бажанням. Наприклад: вакцинація проти грипу перед початком епідсезону, вакцинація проти гепатиту А у разі виникнення спалахів цієї інфекції, вакцинація проти менінгококової, пневмококової, рота вірусної інфекцій, ін. 

Інформацію про наявність вакцин для проведення профілактичних щеплень згідно Календаря можна отримати у закладі охорони здоров’я за місцем проживання.

Питання вакцинації набуває актуальності у зв’язку із значним зниженням охоплення населення України профілактичними щепленнями в останні три роки та відповідно утратою рівнів колективного імунітету. Наслідками вже стали спалах поліомієліту у 2015 році, випадки правця у дітей у 2016-2017 роках, спалахи кору у 2017-2018 роках.

Закликаємо людей на всіх рівнях робити більше для розширення охоплення імунізацією, щоб забезпечити добробут кожного з нас. Закликаємо всіх людей проходити вакцинацію та піклуватися про вакцинацію членів своєї родини!

На сайті департаменту створена сторінка “Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб на потреби закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування”

Якщо в обласному закладі в наявності офіційний веб-сайт, то вищевказану інформацію розмістити на відповідній сторінці, та надати посилання на сторінку в департамент на електрону пошту uozkir@gmail.com.

Якщо в обласному закладі відсутній офіційний веб-сайт, то форму завантажити в Google документи обласного закладу і посилання на вищевказану форму надати до департаменту на електрону пошту uozkir@gmail.com для подальшого відображення на сайті департаменту в термін до 15 квітня 2018 року

В подальшому вищезазначену інформацію оновлювати щокварталу не пізніше десятого числа місяця, наступного за звітним кварталом

2. Для закладів охорони здоров’я підпорядкованих міським управлінням охорони здоровʼя.

Вищевказану інформацію розмістити на офіційних веб-сайтах закладів, або на веб-сайтах управлінь охорони здоровʼя.

3. Для районних закладів охорони здоров’я .

Вищевказану інформацію розмістити на офіційних веб-сайтах закладів або на веб-сайтах районних державних адміністрацій , районних рад .

 

blagodyn-vneski_dod.xls [24 Kb] (завантажувань: 1)

 

Стартувала реформа медичної галузі, в першу чергу зміни відбудуться на первинній ланці .

Зважаючи на це  «КЗ Добровеличківський центр ПМСД» почав роботу по підготовці підписання договорів між лікарями ( сімейним лікарем, терапевтом, педіатром) та пацієнтом.

Для цього вам необхідно вибрати собі лікаря, який буде обслуговувати вас чи всю вашу родину та записатися на список до обраного лікаря. Даний вибір ви повинні зробити вже сьогодні так як місця у лікарів обмежені до  2000 пацієнтів. Пацієнти з інших районів також можуть записуватись на обслуговування до наших лікарів. Обслуговування у лікарів безкоштовне.

 

Список лікарів які будуть набирати пацієнтів:

Добровеличківська амбулаторія ЗПСМ

Голуб Тетяна Юріївна сімейний лікар

Вієвський Олександр Юрієвич сімейний лікар

Волошина Іннеса Анатоліївна сімейний лікар

Пацюк Наталія  Миколаївна сімейний лікар

Павленко Юрій Володимирович терапевт

Марченко Сергій Михайлович терапевт

Рачковська Поліна Володимирівна  педіатр

П-Брідська   амбулаторія ЗПСМ

Іон Лариса Григорівна сімейний лікар

Іон Микола Антонович  сімейний лікар

Липнязька  амбулаторія ЗПСМ

Туравєєв Віталій В’ячеславович  сімейний лікар

Олексіївська  амбулаторія ЗПСМ

            Циганенко Олена Миколаївна  сімейний лікар

Тишківська амбулаторія ЗПСМ

Ахмет Тетяна Іванівна   терапевт