Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Шановні друзі!

Вітаєю вас  на сайті Добровеличківської районної державної адміністрації!

 

Добровеличківщина  - степова перлина географічного центру України! Наш  край  має історію, якою ми завжди будемо гордитися. Це край талановитих, працьовитих, щирих і добрих людей які своєю невтомною працею, спільними зусиллями розвивають його сьогодення  й прагнуть до світлого майбутнього, в якому хочеться жити і виховувати дітей.

Головне багатство Добровеличківського району - потужні чорноземи, які є одними із кращих в Європі. Домінуючою галуззю економіки району є сільське господарство.

Районна державна адміністрація приділяє особливу увагу виробничому потенціалу у галузі агропромислового розвитку, залученню на територію району інвесторів, розвитку  переробної промисловості, малого бізнесу, створення нових робочих місць. Зацікавлена у взаємовигідному співробітництві та прискоренні процесу втілення реформ, що сьогодні проходять в Україні, для якнайшвидшого входження нашої країни в сім’ю європейських держав, де сповідуються європейські цінності.

Тільки у тісному діалозі з Вами, шановні друзі, ми зможемо зробити наш район економічно та соціально процвітаючим. Щоб отримати більше інформації, завітайте на сайт Добровеличківської районної державної адміністрації.

Наша робота спрямована на Ваш добробут і процвітання. Ми налаштовані до співпраці і сподіваємося на взаєморозуміння та взаємовигідні відносини.