Навігація

Календар
«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Шановні друзі!

Вітаєю вас  на сайті Добровеличківської районної державної адміністрації!

 

Добровеличківщина  - степова перлина географічного центру України! Наш  край  має історію, якою ми завжди будемо гордитися. Це край талановитих, працьовитих, щирих і добрих людей які своєю невтомною працею, спільними зусиллями розвивають його сьогодення  й прагнуть до світлого майбутнього, в якому хочеться жити і виховувати дітей.

Головне багатство Добровеличківського району - потужні чорноземи, які є одними із кращих в Європі. Домінуючою галуззю економіки району є сільське господарство.

Районна державна адміністрація приділяє особливу увагу виробничому потенціалу у галузі агропромислового розвитку, залученню на територію району інвесторів, розвитку  переробної промисловості, малого бізнесу, створення нових робочих місць. Зацікавлена у взаємовигідному співробітництві та прискоренні процесу втілення реформ, що сьогодні проходять в Україні, для якнайшвидшого входження нашої країни в сім’ю європейських держав, де сповідуються європейські цінності.

Тільки у тісному діалозі з Вами, шановні друзі, ми зможемо зробити наш район економічно та соціально процвітаючим. Щоб отримати більше інформації, завітайте на сайт Добровеличківської районної державної адміністрації.

Наша робота спрямована на Ваш добробут і процвітання. Ми налаштовані до співпраці і сподіваємося на взаєморозуміння та взаємовигідні відносини.