Навігація

Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці
 
   

 

 

                                                                                                                                        

 МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

військового комісара

Добровеличківського районного військового комісаріату

 

25.12.17                     смт. Добровеличківка                          № 280

 

Про приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці

  

На виконання вимог статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, розділу ІІІ Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352 (зі змінами, далі Положення) та розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 27.07.2017 №82 «Про проведення приписки громадян України 2000 року народження до призовних дільниць у січні – березні 2018 року» з 1 січня 2018 року військовими комісаріатами оперативного командування «Південь» проводиться приписка громадян до призовних дільниць, з метою якісного виконання заходів приписки громадян 2001 року народження до призовної дільниці Добровеличківського району у січні – березні 2018 року

 

 

НАКАЗУЮ:

  

 1. Приписку до призовної дільниці громадян України 2001 року народження провести протягом січня-березня 2018 року районним військовим комісаріатом за місцем проживання. Приписці до призовної дільниці підлягають усі юнаки, які постійно чи тимчасово проживають на території району, крім осіб, що відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру. 
 1. Громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці зобов’язані прибути за адресою: вул. Козацька 59, Добровеличківського районного військового комісаріату у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 30 січня 2018 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу. 
 1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату. 
 1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування старшого лейтенанта Гнєдича С.П. 
 1. Наказ довести до керівників підприємств, установ, організацій   Добровеличківського району, та посадових осіб в частині, що їх стосується.

 

 

 

Військовий комісар Добровеличківського

районного військового комісаріату

підполковник                                                                                              М.М.ТАТАРЧЕНКО

 

 • Грудень
 • Перелік нормативно-правових актів та розпорядчих документів, якими у своїй діяльності керується Добровеличківський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді
 • Про затвердження Порядку розроблення паспорта рибогосподарської технологічної водойми
 • 3315: Про приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці17 січня 2018: Про приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці!
  Про приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці.
  Про приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці