Навігація

Календар
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про призов громадян на строкову військову службу

 МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

   військового комісара Добровеличківського районного військового комісаріату

                          

01.03.2017                         смт. Добровеличківка                                         № 35

 

 

Про   призов  громадян   на

строкову військову службу

  

 1. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу„ та Указу Президента України № 44/2017 від 24 лютого 2017 року “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” протягом квітня - травня 2017 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

 

 1. Явці на призовну дільницю Добровеличківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1997 року, яким в період призову виповнилось 20 років, а також громадяни, які народились у 1990 -1996 р., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

 

 1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою :

Добровеличківський районний військовий комісаріат: вул.. Козацька, 59, смт. Добровеличківка, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Добровеличківського районного військового комісаріату до 01.04.2017 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

 

 1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Добровеличківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

 1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного їх прибуття на призовну дільницю.

 

 1. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

 • СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ
 • СТУДЕНТИ-МЕДИКИ ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОХОДИТИМУТЬ ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ
 • Про особливості проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу
 • Добровеличківський районний військовий комісаріат інформує
 • Про призов громадян на строкову військову службу
 • 2688: Про призов громадян на строкову військову службу9 березня 2017: Про призов громадян на строкову військову службу!
  Про призов громадян на строкову військову службу.
  Про призов громадян на строкову військову службу