Навігація

Календар
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ТА МОТИВАЦІЙНІ ЧИННИКИ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ЗБОРІВ

Відповідно до статті 29 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» від 25 березня 1992 року № 2232-XII (далі Закону) військовозобов'язані призиваються на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори.

Права та обов'язки військовозобов'язаних під час проходження зборів встановлюються Законом, іншими нормативно-правовими актами. На військовозобов'язаних поширюється дія статутів Збройних Сил України.

Військовозобов’язані можуть бути призвані районними (міськими) військовими комісаріатами на навчальні збори до п’яти разів строком до двох місяців кожного разу.

Час і строки проведення навчальних зборів військовозобов'язаних визначаються Генеральним штабом Збройних Сил України та органами управління іншими військовими формуваннями відповідно до Закону.

Військовозобов'язані, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття для призову на збори, зобов'язані прибути в пункт і в строк, зазначені у повістці.

Керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форми власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття військовозобов'язаних до визначених пунктів збору.

Призвані на збори військовозобов'язані забезпечуються матеріальними засобами в порядку і розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини 11 статті 29 Закону за призваними на збори військовозобов’язаними (на весь період зборів) зберігається середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2006 № 1644 «Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів», витрати на виплату середньої заробітної плати зазначеним підприємствам відшкодовуються Міністерством оборони.

Якщо військовозобов'язаний захворів під час зборів і продовжує хворіти після їх закінчення, за ним зберігаються місце роботи і займана посада, а з дня закінчення зборів, у разі тимчасової непрацездатності, замість заробітної плати виплачується допомога по тимчасовій непрацездатності.

Відповідно до частини 15 статті 29 зазначеного Закону України, військовозобов'язаним, які на день призову на збори не працюють, на весь період зборів включаючи час проїзду до військової частини і назад, виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

        

Довідково: Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб  з 1 січня 2017 року становить  - 1600 гривень (стаття 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від  21 грудня 2016 року № 1801-VIII ).

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2006 № 1644, військовозобов’язаним, призваним на збори, за кожний день перебування на зборах виплачуються добові у відсотках добових у разі службового відрядження залежно від військових звань (від 6 до 15 грн.).

Військовозобов'язаним,  які на день призову не працюють, на весь період зборів з урахуванням часу проїзду до місця їх проведення і назад військовими частинами, в яких вони проходять збори, виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на утримання Міністерства оборони та інших центральних органів виконавчої влади, які здійснюють керівництво військовими формуваннями.

 

Довідково: Розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року становить  - 3200 гривень (стаття 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від  21 грудня 2016 року № 1801-VIII ).

  • Про особливості проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу
  • Навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги стартували
  • Навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги стартували
  • Про призов громадян на строкову військову службу
  • 2585: ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ТА МОТИВАЦІЙНІ ЧИННИКИ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ЗБОРІВ25 січня 2017: ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ТА МОТИВАЦІЙНІ ЧИННИКИ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ЗБОРІВ!
    ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ТА МОТИВАЦІЙНІ ЧИННИКИ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ЗБОРІВ.
    ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ТА МОТИВАЦІЙНІ ЧИННИКИ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ЗБОРІВ