Навігація

Календар
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про призов громадян на строкову військову службу

 МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

   військового комісара Добровеличківського районного військового комісаріату

 

05.09.2016                      смт. Добровеличківка                                           № 198

 

 

Про   призов  громадян   на

строкову військову службу

 

 

 1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України № 122/2016 від 29 березня 2016 року “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році” протягом травня – червня 2016 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

 

 1. Явці на призовну дільницю Добровеличківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1996 року, яким в період призову виповнилось 20 років, а також громадяни, які народились у 1989-1995 р., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

 

 1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою :

Добровеличківський районний військовий комісаріат: вул.. Козацька, 59, смт. Добровеличківка, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Добровеличківського районного військового комісаріату до 31.10.2016 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

 

 1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Добровеличківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

 1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного їх прибуття на призовну дільницю.

 

 1. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

Військовий комісар Добровеличківського

районного військового  комісаріату

               М.М.ТАТАРЧЕНКО

 • СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – СПРАВЖНЯ ЧОЛОВІЧА СПРАВА
 • Служба за контрактом
 • Набув чинності порядок виплати компенсацій мобілізованим працівникам
 • Гаряча лінія Добровеличківсько-Вільшанського об'єднаного районного військового комісаріату
 • 2284: Про призов громадян на строкову військову службу21 вересня 2016: Про призов громадян на строкову військову службу!
  Про призов громадян на строкову військову службу.
  Про призов громадян на строкову військову службу