Навігація

Календар
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

УВАГА!

 

На виконання  Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 "Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України з урахуванням змін, внесених Указом Президента України від 08 серпня 2017 року № 213, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18 серпня 2017 № 409-р «Про шефство над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України» з метою надання допомоги у забезпеченні військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, сприяння у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, організації військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов`язку та інформування суб'єктів господарювання, керівників підприємств, установ та організацій щодо організації шефської допомоги затверджений Перелік військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, над якими здійснює шефство Добровеличківська районна державна адміністрація:

 

№ з/п

Військова частина

Примітка

1

Військова частина А1469

Затверджено розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

від 18 серпня 2017 № 409-р

 

Для сприяння у вирішенні соціально-побутових, матеріальних потреб підшефної військової частини суб’єкти господарювання можуть надати шефську допомогу військовій частині А 1469, що базується в м. Кропивницький.

Контракт

 

Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження життя та здоров’я своїх підлеглих, що до речі є першим пріоритетом в арміях країн НАТО.

А ось вирішувати правий він чи ні, може не кожен. Адже треба розуміти ступінь відповідальності та правильність прийняття рішення по кожному індивідуально.  А виносити вирок людям в погонах, якщо вони порушили трактування закону потрібно професійно. Тому питання появи військового правосуддя сьогодні стоїть, як ніколи, гостро.

В усі часи, за будь-яких умов, обов’язком кожного командира, незалежно від військового звання і посади, є недопущення загибелі підлеглих. Кожна втрата в бойових умовах – це велике горе і непоправима втрата для рідних і близьких. Ми схиляємо голови перед всіма, хто загинув  під час захисту своєї Батьківщини. Вічна їм слава і пам'ять.

Докладніше...>>>