Навігація

Календар
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

На виконання  Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 "Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України з урахуванням змін, внесених Указом Президента України від 08 серпня 2017 року № 213, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18 серпня 2017 № 409-р «Про шефство над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України» з метою надання допомоги у забезпеченні військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, сприяння у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, організації військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов`язку та інформування суб'єктів господарювання, керівників підприємств, установ та організацій щодо організації шефської допомоги затверджений Перелік військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, над якими здійснює шефство Добровеличківська районна державна адміністрація:

 

№ з/п

Військова частина

Примітка

1

Військова частина А1469

Затверджено розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

від 18 серпня 2017 № 409-р

 

Для сприяння у вирішенні соціально-побутових, матеріальних потреб підшефної військової частини суб’єкти господарювання можуть надати шефську допомогу військовій частині А 1469, що базується в м. Кропивницький.

Контракт

 

Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження життя та здоров’я своїх підлеглих, що до речі є першим пріоритетом в арміях країн НАТО.

А ось вирішувати правий він чи ні, може не кожен. Адже треба розуміти ступінь відповідальності та правильність прийняття рішення по кожному індивідуально.  А виносити вирок людям в погонах, якщо вони порушили трактування закону потрібно професійно. Тому питання появи військового правосуддя сьогодні стоїть, як ніколи, гостро.

В усі часи, за будь-яких умов, обов’язком кожного командира, незалежно від військового звання і посади, є недопущення загибелі підлеглих. Кожна втрата в бойових умовах – це велике горе і непоправима втрата для рідних і близьких. Ми схиляємо голови перед всіма, хто загинув  під час захисту своєї Батьківщини. Вічна їм слава і пам'ять.

Докладніше...>>>

Військовослужбовцям держава гарантує:

 • стабільне грошове забезпечення військовослужбовців становить від 7000 грн. на місяць;
 • виплату грошової допомоги на оздоровлення;
 • виплату грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань;
 • грошову допомогу при переїзді військовослужбовця на нове місце служби;
 • доплата за безпосереднє перебування в зоні антитерористичної операції (від 2400 до 6000 грн. на місяць);

 

Довідково : Згідно з наказом Міністра оборони України, військовослужбовцям, які служать на лінії бойового зіткнення, виплачуватимуть щомісяця грошову винагороду в сумі 6000 грн., а в інших місцях дислокації в межах району проведення антитерористичної операції  - 2400 грн. (у 2016 ці виплати становили 4200  та 1200 грн. відповідно).

 

 • забезпечення безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням виплата компенсації);
 • безкоштовне забезпечення речовим майном та спорядженням;
 • збереження місця роботи, посади та середнього заробітку на підприємстві, установі, організації особам, які прийняті на військову службу за контрактом;
 • у разі прийняття на військову службу за контрактом осіб, які отримують пенсію, виплата пенсії не припиняється;
 • можливість здобуття вищої освіти у вищих військових навчальних закладах без відриву від проходження військової служби;
 • можливість підписання контракту на 6 місяців;
 • щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб);
 • професійне зростання;
 • безкоштовне медичне обслуговування в закладах Міністерства Оборони України.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір, медичний огляд і відповідають установленим вимогам проходження військової служби віком від 18 до 60 років.

Всіх бажаючих дізнатися більше про проходження військової служби за контрактом звертатися за адресою:

смт. Добровеличківка,  вул. Козацька, 59, Добровеличківський районний військовий комісаріат, тел.: (05253) 5-14-01.