Навігація

Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

 

04 червня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Василь Ткаченко з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

Про забезпечення прав і законних інтересів дітей в районі доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Валентина Яценко, яка у своєму виступі зазначила, що з метою реалізації права дитини на виховання в сім’ї на території району проводиться пропаганда сімейного виховання, забезпечується робота служб по виявленню сімей з дітьми на ранніх етапах сімейних криз. Систематично ведеться електронний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, облік дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Апаратна нарада

 

Станом на  04 червня  2018 року на первинному обліку в службі у справах дітей перебуває 119  дітей. З них:  82 - під опікою і піклуванням, 21 - у прийомних сім’ях,  9 - у дитячих будинках сімейного типу,   4 – в інтернатному закладі, 2 – в Будинку дитини, 1 дитина перебуває в Староосотському протитуберкульозному санаторії, 1 - у ЦРЛ.  Всього сімейними формами виховання охоплено 93,3 % дітей.  

На даний час в районі функціонує 3 прийомних  сім’ї, в яких виховується  5 неповнолітніх прийомних дітей, 1 прийомна сім’я, в якій проживає повнолітня прийомна дитина,   2 дитячих будинки сімейного типу, в якому виховується 10 вихованців та 4 рідних дітей.  Виплата коштів на утримання  дітей, які  виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, проводиться своєчасно і в повному обсязі.   

По завершенню наради Василь Ткаченко обговорив з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації ситуацію в районі та намітив плани роботи на наступний тиждень.

 

  • Апаратна нарада
  • Служба у справах дітей Добровеличківської райдержадміністрації
  • 3645: Апаратна нарада4 червня 2018: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада