Навігація

Календар
«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
АПАРАТНА НАРАДА
24 липня  2017 року   заступник  голови районної державної адміністрації Василь Ткаченко  провів  чергову нараду-навчання за участю начальників управлінь,  відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

АПАРАТНА НАРАДА

 

 В ході наради перед присутніми виступив В. Чернега, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації, який зазначив, що протягом січня-березня поточного року в Добровеличківський район залучено капітальних інвестицій на суму 53 842 грн. Обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на одну особу населення наростаючим підсумком з початку року складає близько 1600 грн. Наразі продовжується робота по створенню сприятливих умов по залученню інвестицій.

Також виступила О. Панченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх з постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 "Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», детально зупинившись на роз’ясненні затвердженого Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

 

АПАРАТНА НАРАДА

 

 Під час наради Василь Ткаченко обговорив  з начальниками управлінь та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України ситуацію в районі.  Розглядалися питання про  стан проходження в районі жнивної кампанії, виплати населенню житлових субсидій та щодо участі Добровеличківського РВ У ДСНС України в Кіровоградській області до проведення командно-штабного навчання з на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

За підсумками наради по кожному із розглянутих питань заступником голови районної державної адміністрації В. Ткаченком надано доручення керівникам районних служб.

 

2945: АПАРАТНА НАРАДА24 липня 2017: АПАРАТНА НАРАДА!
АПАРАТНА НАРАДА.
АПАРАТНА НАРАДА