Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
«Патронат над дитиною»

З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі 21 березня 2019 року, фахівцем із соціальної роботи Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді К.ОГРЕБОЮ було проведено захід та тему: «Послуга патронату над дитиною» з працівниками ДНЗ «Веселка» с. Липняжка, охоплено 12 осіб.

У своїй лекції фахівець розповіла про патронат над дитиною, права та обов’язки патронатних сімей, роз’яснила умови утримання та виховання дітей у патронатних сім’ях.

Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту в сім’ї патронатного вихователя та одночасне надання фахівцями соціальної роботи інтенсивних підтримуючих послуг cім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Громадяни які мають намір стати патронатними вихователями, за додатковою інформацією можуть звертатись до Добровеличківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді за адресою: пров. Аркадія Артюха, 10, або за телефоном: 5-19-01.

  • Наставництво над дитиною
  • Пошук кандидатів у патронатні вихователі
  • Інформаційно-просвітницька робота на території Тишківської сільської ради
  • Тому, хто виріс у рідній сім’ї, важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Майже безпорадна, без підтримки та любові, вона, як пересаджений паросток на палючому сонці, наодинці зі складними життєвими проблемами.
  • Перелік нормативно-правових актів та розпорядчих документів, якими у своїй діяльності керується Добровеличківський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді
  • 4224: «Патронат над дитиною»25 березня 2019: «Патронат над дитиною»!
    «Патронат над дитиною».
    «Патронат над дитиною»