Навігація

Календар
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
На базі ГО «Ла Стада – Україна» функціонує дві «гарячі» лінії:
  1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.
  2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону). Лінія працює цілодобово.
Інформуємо, що з 25 листопада 2017 року Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів.

В кожної людини осінь різна, для одних це сірі невеселі будні, холод та сумування за літом, для інших – це пора казки, яскравих кольорів, запашних квітів та гарних емоцій.

10 жовтня на прилеглій території Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не було місця сумному ранку та сірому дню. Що може бути краще, ніж відпочинок за корисною справою. Для цього потрібні лише квіти та гарна компанія.

Для працівників Центру осінь - це не лише просто пора року, це - час, коли можна посадити квіти та дерева, зробити затишний куточок для відпочинку, щоб кожна людина могла помилуватись красою та хоч на мить забути про буденні справи.

 

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

 

Напередодні відзначення 18 жовтня 2018 року Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, був проведений захід на тему: «Протидія торгівлі людьми» на базі Добровеличківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату для учнів 10-11 класів.

 

Докладніше...>>>

04 жовтня 2018 року було організовано роботу спеціалізованого формування обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» на територіях Червонополянської та Піщанобрідської сільських рад.

Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи на територіях Червонополянської та Піщанобрідської сільських рад

 

Докладніше...>>>

27 вересня 2018 року Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато роботу спеціалізованого формування «Школа самостійного життя» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів.

 

Заходи в рамках спеціалізованого формування  «Школа самостійного життя»

 

Заходи проходили на базі Піщанобрідської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат з метою виховання та формування в учнів необхідних вмінь та навичок спрямованих на підготовку до самостійного життя. Ці знання допоможуть дітям самостійно долати перешкоди, рухатись вперед та постійно наближатись до поставлених цілей.

На першому занятті було висвітлено дві актуальні на сьогоднішній час теми – це «Протидія торгівлі людьми», «Попередження та запобігання суїциду серед дітей та молоді».

Феномен торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, набув великого значення та небайдужості громадян до цієї проблеми. Кожна людина, особливо діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування повинні знати елементарні заходи безпеки, щоб не стати «живим товаром».

Тема суїциду є проблемою всіх людей, а особливо під вплив потрапляють підлітки та молодь. Головним запобіжним заходом щодо вчинення самогубства постає запевнення дитини в тому, що її життя дуже цінне для інших, і завжди, за будь-яких обставин близьке оточення зрозуміє її та підтримає.

З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі 8 та 9 серпня 2018 року Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід на тему: «Сімейний патронат» на базі Добровеличківського районного центру зайнятості для безробітних громадян та в інформаційно-видавничому об’єднанні «Сільське життя». Було детально презентовано інформацію щодо послуги патронату над дитиною та алгоритму пошуку та відбору кандидатів.

 

Пошук кандидатів у патронатні вихователі

 

 

Докладніше...>>>

05 червня 2018 року  було організовано роботу спеціалізованого формування районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» на території Тишківської сільської ради
До виїзду були залучені спеціалісти управління соціального захисту населення, служби у справах дітей райдержадміністрації, безоплатної правової допомоги Голованіського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники правоохоронних органів.

В рамках виїзду було здійснено візит до 7-ми сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. З даними сім'ями було проведено роботу, направлену на профілактику вживання алкогольних напоїв, раціонального використання державних коштів та покращення житлово-побутових умов.         

Одній матері, винесено письмове попередження, за неналежне виконання своїх обов’язків, щодо виховання дитини та проінформовано про різні види юридичної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

 

Інформаційно-просвітницька робота на території  Тишківської сільської ради

Докладніше...>>>

16 травня 2018 року відбувся виїзд обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді “Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи” до Добровеличківського району. Роботою зазначеного формування була охоплена територія Піщанобрідської сільської ради.

           Крім того, на волонтерських засадах до виїзду було залучено:

  • психолога Християнського центру психологічної допомоги при Спасо-Преображенському кафедральному соборі Аксьонову Тетяну Вікторівну;
  • психолога відділення «Клініка дружня до молоді» Чепляку Олену Валентинівну;
  • соціального працівника Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» Якименка Владислава Васильовича;
  • провідного фахівця з питань зайнятості Добровеличківського районного центру зайнятості Гинькут Ольгу Сергіївну.
  • соціального працівника Піщанобрідської сільської ради Потопальську Тетяну Анатоліївну.

Спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та залученими спеціалістами, було проведено інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів КЗ «Піщанобрідське НВО «ЗШ I-III ступенів – ДНЗ», якою було охоплено, 42 учня;

Піщанобрідської спеціальної загальноосвітньої школа-інтернат І-ІІ ступенів – 11 учнів;

Піщанобрідського аграрного ліцею 57 студентів.

 

Інформаційно-просвітницька робота на території  Піщанобрідської сільської ради 

Докладніше...>>>

На базі Добровеличківського районного центру зайнятості 02.03.2018р.  відбувся захід  на тему: «ПОСЛУГА ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ». У заході взяли участь 20 осіб з числа безробітних, Директор РЦСССДМ – Мілютіна І. М. детально розповіла:   що таке патронат, для кого надається ця послуга, про зобов’язання та оплату послуг патронатного вихователя і що потрібно для того, щоб стати патронатним вихователем.

Наразі головне завдання – знайти кандидатів у патронатні вихователі. Всім небайдужим, хто зацікавився, просимо звертатись до Добровеличківського районного центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пров. А. Артюха 10, тел. 5-19-01 аби отримати детальну інформацію.

 

Тому, хто виріс у рідній сім’ї, важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Майже безпорадна, без підтримки та любові, вона, як пересаджений паросток на палючому сонці, наодинці зі складними життєвими проблемами.

 

Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що  право, закони супроводжують людину все її життя.

Разом з тим, безперечно, правопорушення тісно пов’язані з процесами демореалізації суспільства, бездомності, безробіття, зі стрімким розвитком наркоманії, токсикоманії, з розпадом сімей, з розповсюдженням інших соціально негативних явищ.

Саме тому в рамках взаємодії  Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  і Добровеличківського районного сектору з питань пробації  02 березня 2018 року  було проведено захід із підлітками, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі ,з метою проектування розвивально-виховного змісту навчання, спрямованого на підготовку дітей  до професійного самовизначення і вибору успішної професії, в якому взяло участь  2 неповнолітніх. З  ними було проведено бесіду на тему : «Вибір професії» та пройдено тестування на «профорієнтацію».

Можливо, що нинішня розмова відкриє для неповнолітніх злочинців нові горизонти, і вибір професії ,стане визначним фактором в їх подальшому майбутньому. Сподіваємося, що наші намагання провести роботу заходу насичено і конструктивно дадуть свої результати у повсякденному житті.

 

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед дітей та осіб молодіжного віку