Навігація

Календар
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Напередодні відзначення 3 грудня 2018 року Міжнародного дня людей з інвалідністю Добровеличківським районним центром для сім’ї, дітей та молоді, був проведений захід на тему: «Профорієнтація» для дітей з обмеженими можливостями, на базі Піщанобрідської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат, для учнів старших класів.

Метою даного заходу було проінформувати учнів про навчальні заклади для людей з обмеженими можливостями, для отримання професії.

Учні дізнались про два навчальні заклади, це Житомирське вище професійне училище-інтернат та Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля».

 

Захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю

 

Напередодні відзначення 1 грудня 2018 року Дня боротьби зі СНІД Добровеличківським районним центром для сім’ї, дітей та молоді, був проведений захід на тему: «ВІЛ/СНІД» на базі Піщанобрідського професійного аграрного ліцею для студентів.

Основною метою заходу було продовжити формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя.

Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує десь далеко. Проблема ВІЛ/СНІД стосується кожного, і молода людина повинна нести відповідальність за своє здоров’я, збереження якого залежить від особистої безпечної поведінки. ВІЛ не передається через дружбу, гру чи спілкування.

 

Захід до дня боротьби зі СНІД

 

З метою пошуку кандидатів у наставники 16 листопада 2018 року Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Піщанобрідської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат було проведено захід для працівників школи на тему: «Наставництво над дитиною».

Наставництво – добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомоги та індивідуальної підтримки, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Мета наставництва – допомогти дитині підготуватись до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей через спілкування з наставником, отримання спільного з ним досвіду, спостереження за його поведінкою та опанування нових навичок.

Кроки, які потрібно зробити, щоб стати наставником: пройти інформаційну зустріч; написати заяву; зібрати невеликий пакет документів; пройти безкоштовне навчання. отримати висновок про можливість провадження діяльності з організації наставництва над дитиною.

Наставництво здійснюється в індивідуальній формі однією повнолітньою дієздатною особою над однією дитиною.

 

Наставництво над дитиною

  

Громадяни, які мають намір стати наставниками, за додатковою інформацією можуть звертатись до Добровеличківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді за адресою: пров. Аркадія Артюха, 10, або за телефоном: 5-19-01.

В кожної людини осінь різна, для одних це сірі невеселі будні, холод та сумування за літом, для інших – це пора казки, яскравих кольорів, запашних квітів та гарних емоцій.

10 жовтня на прилеглій території Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не було місця сумному ранку та сірому дню. Що може бути краще, ніж відпочинок за корисною справою. Для цього потрібні лише квіти та гарна компанія.

Для працівників Центру осінь - це не лише просто пора року, це - час, коли можна посадити квіти та дерева, зробити затишний куточок для відпочинку, щоб кожна людина могла помилуватись красою та хоч на мить забути про буденні справи.

 

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

 

Напередодні відзначення 18 жовтня 2018 року Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, був проведений захід на тему: «Протидія торгівлі людьми» на базі Добровеличківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату для учнів 10-11 класів.

 

Докладніше...>>>

04 жовтня 2018 року було організовано роботу спеціалізованого формування обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» на територіях Червонополянської та Піщанобрідської сільських рад.

Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи на територіях Червонополянської та Піщанобрідської сільських рад

 

Докладніше...>>>

27 вересня 2018 року Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато роботу спеціалізованого формування «Школа самостійного життя» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів.

 

Заходи в рамках спеціалізованого формування  «Школа самостійного життя»

 

Заходи проходили на базі Піщанобрідської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат з метою виховання та формування в учнів необхідних вмінь та навичок спрямованих на підготовку до самостійного життя. Ці знання допоможуть дітям самостійно долати перешкоди, рухатись вперед та постійно наближатись до поставлених цілей.

На першому занятті було висвітлено дві актуальні на сьогоднішній час теми – це «Протидія торгівлі людьми», «Попередження та запобігання суїциду серед дітей та молоді».

Феномен торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, набув великого значення та небайдужості громадян до цієї проблеми. Кожна людина, особливо діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування повинні знати елементарні заходи безпеки, щоб не стати «живим товаром».

Тема суїциду є проблемою всіх людей, а особливо під вплив потрапляють підлітки та молодь. Головним запобіжним заходом щодо вчинення самогубства постає запевнення дитини в тому, що її життя дуже цінне для інших, і завжди, за будь-яких обставин близьке оточення зрозуміє її та підтримає.

З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі 8 та 9 серпня 2018 року Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід на тему: «Сімейний патронат» на базі Добровеличківського районного центру зайнятості для безробітних громадян та в інформаційно-видавничому об’єднанні «Сільське життя». Було детально презентовано інформацію щодо послуги патронату над дитиною та алгоритму пошуку та відбору кандидатів.

 

Пошук кандидатів у патронатні вихователі

 

 

Докладніше...>>>

05 червня 2018 року  було організовано роботу спеціалізованого формування районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» на території Тишківської сільської ради
До виїзду були залучені спеціалісти управління соціального захисту населення, служби у справах дітей райдержадміністрації, безоплатної правової допомоги Голованіського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники правоохоронних органів.

В рамках виїзду було здійснено візит до 7-ми сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. З даними сім'ями було проведено роботу, направлену на профілактику вживання алкогольних напоїв, раціонального використання державних коштів та покращення житлово-побутових умов.         

Одній матері, винесено письмове попередження, за неналежне виконання своїх обов’язків, щодо виховання дитини та проінформовано про різні види юридичної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

 

Інформаційно-просвітницька робота на території  Тишківської сільської ради

Докладніше...>>>

16 травня 2018 року відбувся виїзд обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді “Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи” до Добровеличківського району. Роботою зазначеного формування була охоплена територія Піщанобрідської сільської ради.

           Крім того, на волонтерських засадах до виїзду було залучено:

  • психолога Християнського центру психологічної допомоги при Спасо-Преображенському кафедральному соборі Аксьонову Тетяну Вікторівну;
  • психолога відділення «Клініка дружня до молоді» Чепляку Олену Валентинівну;
  • соціального працівника Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» Якименка Владислава Васильовича;
  • провідного фахівця з питань зайнятості Добровеличківського районного центру зайнятості Гинькут Ольгу Сергіївну.
  • соціального працівника Піщанобрідської сільської ради Потопальську Тетяну Анатоліївну.

Спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та залученими спеціалістами, було проведено інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів КЗ «Піщанобрідське НВО «ЗШ I-III ступенів – ДНЗ», якою було охоплено, 42 учня;

Піщанобрідської спеціальної загальноосвітньої школа-інтернат І-ІІ ступенів – 11 учнів;

Піщанобрідського аграрного ліцею 57 студентів.

 

Інформаційно-просвітницька робота на території  Піщанобрідської сільської ради 

Докладніше...>>>