Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про роботу районних комісій

У Добровеличківській районній державній адміністрації  відбулися чергові засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Осієвського..

На засіданні розглянуті наступні питання: про стан погашення заборгованості по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, питання про підвищення рівня оплати праці у державних установах та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати у І кварталі 2020 року, за інформацією Головного управління пенсійного фонду України у Кіровоградській області.

Станом на 01 травня 2020 року заборгованість по єдиному соціальному внеску складає 3 512,6 тис. грн. в т.ч. по юридичних особах 25,5 тис.грн. по фізичних особах 3 487,1 тис.грн.

Боржники, які мають економічно - активний по ЄСВ: Новолутківська сільська рада – 11,4 тис.грн., комунальне підприємства «Нілот» - 4,9 тис.грн.

Підприємства, які нарахували у І кварталі 2020 року середню заробітну плату менше мінімальної: ТОВ «КАТАЛЕНА» – 3 567,5 грн.;

Підприємство «Помічнянський ринок» Добровеличківського райспоживтовариства  - 3 936,7 грн.

Керівник, який отримав заробітну плату менше мінімального рівня – Тишківський продовольчо-промисловий ринок (Богоріл В.В.).

На засіданнях було заслухано пояснення керівників підприємств, які виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня, допускають заборгованість по сплаті ЄСВ.

Керівникам підприємств та фізичним особам – підприємцям було вказано на недопущення у подальшому порушень трудового законодавства.

За результатами засідань дано відповідні протокольні доручення щодо вжиття заходів з ліквідації боргів та пропозиції щодо підвищення мінімальної заробітної плати.

  • Про роботу районних комісій
  • Про роботу районних комісій
  • Про роботу районних комісій
  • Про роботу районних комісій
  • Про роботу районних комісій
  • 5249: Про роботу районних комісій26 червня 2020: Про роботу районних комісій!
    Про роботу районних комісій.
    Про роботу районних комісій