Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
До уваги суб’єктів господарювання Добровеличківського району!

СЕКТОР НАГЛЯДУ ТА СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ НАГАДУЄ УСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ СТОРОНАМ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ У СФЕРІ УКЛАДЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ НА ЛОКАЛЬНОМУ РІВНІ, А САМЕ КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ (ДАЛІ - ПІДПРИЄМСТВА), ПРЕДСТАВНИКАМ ПЕРВИННИХ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК ПІДПРИЄМСТВ, А У РАЗІ ЇХ ВІДСУТНОСТІ УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКАМ ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ ПІДПРИЄМСТВ, ІНШИМ РОБОТОДАВЦЯМ РАЙОНУ ПРО ТЕ, ЩО В ПОРЯДКУ ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ  ГАЛУЗЕВИХ (МІЖГАЛУЗЕВИХ) І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УГОД, КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ.

Кабінет Міністрів України спростив процедуру повідомної реєстрації угод (договорів) змін і доповнень до них. Зміни внесені постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Відповідно до вищезазначеної постанови, повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію один примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками, або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Сторони угоди подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди.

Сторони угоди в разі досягнення ними домовленості щодо подання реєструючому органу переліку підприємств, установ та організацій (найменування та код ЄДРПОУ), для яких є обов’язковими положення цієї угоди, можуть подавати зазначений перелік до реєструючого органу.

Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу. Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

У разі подання сторонами угоди переліку підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими її положення, такий перелік оприлюднюється на офіційному веб-сайті реєструючого органу разом з текстом угоди. Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням. Копіювання та опублікування тексту угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) здійснюються разом з інформацією про повідомну реєстрацію, а також рекомендаціями реєструючого органу щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Просимо прийняти до відома особливості оновленого Порядку під час розробки та укладення колективного договору, змін/або доповнень до нього та укладати колективні договори у відповідності до норм та положень цього Порядку. 

Додатково повідомляємо, що повідомна реєстрація угод та колективних договорів здійснюються за адресою: вул. Поповича, 26 смт Добровеличківка, Управління соціального захисту населення каб. 5, електронна адреса: inbox2@dv.kr-admin.gov.ua. або органами місцевої виконавчої влади  чи місцевого самоврядування.

 

Зразки для оформлення та подання знаходяться за посиланням: Титульний лист на реєстрацію угоди (колективного договору) змін і доповнень до них.

Супровідний лист на реєстрацію угоди (колективного договору) змін і доповнень до них.

Супровідний лист на реєстрацію змін і доповнень коллективного договору (угоди).  

 

скачати:

na-sayt.doc [60,5 Kb] (завантажувань: 2)

 

  • РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них
  • РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них
  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів
  • РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них
  • Про зміни в Порядку повідомної реєстрації колективних договорів
  • 4813: До уваги суб’єктів господарювання Добровеличківського району!21 січня 2020: До уваги суб’єктів господарювання Добровеличківського району!!
    До уваги суб’єктів господарювання Добровеличківського району!.
    До уваги суб’єктів господарювання Добровеличківського району!