Навігація

Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про проведення розрахунків за надані житлові субсидії та пільги

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово- комунальних послуг у грошовій формі" затверджений Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (далі - Порядок), який набрав чинності з 01 жовтня 2019 року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (в редакції постанови' Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року № 807) затверджено Положення про порядок призначення житлових субсидій громадянам на оплату житлово- комунальних послуг у грошовій формі (далі - Положення).

Відповідно до вищеназваних Порядку та Положення головним розпорядником коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є структурні підрозділи з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій виконавчих органів міських, районних у містах рад.

До запровадження виплати житлових субсидій та пільг у готівковій формі і фінансування здійснювалось за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування житлових субсидій та пільг з оплати житлово - комунальних послуг та придбання твердого палива І скрапленого газу не передбачені.

Тому з метою уникнення кредиторської заборгованості за субвенціями з державного  бюджету   місцевим   бюджетам   на  надання  пільг  та  житлових

субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, поводження з, побутовими відходами (вивезення побутових відходів) та вивезення рідких нечистот, внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії, абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, та придбання твердого палива і скрапленого газу, розрахунки необхідно провести до кінця поточного року.

Для цього всі бюджетні зобов'язання за наданими пільгами і субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу перед органами Державного казначейства необхідно зареєструвати у листопаді 2019 року.

У разі виникнення заборгованості за надані житлові субсидії та пільги станом на 01 січня 2020 року погашення такої заборгованості за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам буде неможливим.

З огляду на викладене нарахування пільг та житлових субсидій на житлово- комунальні послуги та тверде паливо і скраплений газ та реєстрація відповідних бюджетних зобов'язань в грудні 2019 року проводитися не буде..

Прийом заяв та документів для призначення пільг та житлових субсидій на житлово- комунальні послуги та тверде паливо і скраплений газ, з метою забезпечення їх опрацювання, у листопаді 2019 року управлінням соціального захисту населення Добровеличківської райдержадміністрації буде проводитися лише до 12 листопада.

 

  • Апаратна нарада
  • Запровадження надання субсидій на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій та готівковій формах
  • Запровадження надання субсидій на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій та готівковій формах
  • ЗМІНИ, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України
  • Консультує Міністр юстиції: хто може отримати субсидію?
  • 4611: Про проведення розрахунків за надані житлові субсидії та пільги6 листопада 2019: Про проведення розрахунків за надані житлові субсидії та пільги!
    Про проведення розрахунків за надані житлові субсидії та пільги.
    Про проведення розрахунків за надані житлові субсидії та пільги