Навігація

Календар
«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

28 березня 2019 року в Добровеличківській райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення під головуванням голови Добровеличківської райдержадміністрації.

У засіданнях взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники профспілкових організацій та керівники підприємств і організацій району.

На засіданні розглянуті наступні питання: про стан погашення заборгованості по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, питання про підвищення рівня оплати праці у державних установах та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати за січень 2019 року, за інформацією Головного управління пенсійного фонду України у Кіровоградській області.

Станом на 20 березня 2019 року за повідомленням Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області заборгованість зі сплати ЄСВ складає 3 026 824,82 грн. Голованіським управлінням виставлено вимоги та направлено платникам поштовим зв’язком.

На засіданнях було заслухано пояснення керівників підприємств, які виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня, допускають заборгованість по сплаті ЄСВ; розглянули питання щодо забезпечення соціальних прав застрахованих осіб та наповнення бюджету Пенсійного фонду шляхом легалізації зайнятості.

Керівникам підприємств та фізичним особам – підприємцям було вказано на недопущення у подальшому порушень трудового законодавства.

Підсумовуючи Василь Віталійович вкотре наголосив, що питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення є одним із пріоритетних напрямків роботи робочої групи, та зазначив, – “Легалізація заробітної плати є одним із резервів наповнення бюджету, кошти якого спрямовують на фінансування пенсій та грошової допомоги. Своєчасна й повна сплата платежів у Пенсійний фонд України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників”.

  • Про роботу районних комісій
  • 4229: Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення29 березня 2019: Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення!
    Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
    Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення