Навігація

Календар
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Роботодавцям доведеться платити штраф за «нелегальне» працевлаштування.

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Проте деякі роботодавці ігнорують зазначені конституційні норми і змушують робітників працювати без оформлення трудових відносин, видають працівникам зарплату готівкою «у конвертах». У цьому випадку йдеться про «тіньові» заробітки, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду.

Якщо роботодавець використовує найману працю працівників, без належно оформлених трудових відносин, то за порушення трудового законодавства роботодавцю доведеться сплатити штраф у розмірі 111 тис. 690 грн. за кожного неоформленого працівника.

Наголошуємо, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Крім того, відповідно до ч. 5 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI, роботодавцям заборонено застосовувати працю громадян без належного оформлення трудових відносин, учиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин.

  • ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ОСНОВА СТАБІЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО
  • Консультує Міністр юстиції: чи можуть роботодавці звільняти осіб із обмеженими можливостями?
  • «Легалізація заробітної плати та підвищення її рівня»
  • ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ І ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ
  • Повідомна реєстрація колективних договорів
  • 4089: Роботодавцям доведеться платити штраф за «нелегальне» працевлаштування.22 січня 2019: Роботодавцям доведеться платити штраф за «нелегальне» працевлаштування.!
    Роботодавцям доведеться платити штраф за «нелегальне» працевлаштування..
    Роботодавцям доведеться платити штраф за «нелегальне» працевлаштування.