Навігація

Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

На сьогодні на ринку праці існує можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль, надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

1) опалубник;

2) арматурник;

3) лицювальник – плиточник;4) штукатур (штукатурні роботи).

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

1) володіння професійними навиками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій;

2) є громадянином України;

3) вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);

4) ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

5) не має родичів першої лінії, які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

6) не має судимості;

7) має бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

— документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);

— паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

— облікова картка платника податків

та копії цих документів.

Кандидат на працевлаштування подає заяву про включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі до центру зайнятості по місцю проживання.

Основні положення трудового договору (контракту):

Термін дії договору: мінімальний термін дії договору 1 рік, з можливістю пролонгування на термін до 3-х років. Початком трудової діяльності вважається дата прибуття працівника до Ізраїлю. Відібрані працівники отримують робочу візу в Ізраїлі.

Заробітна плата: мінімальна заробітна плата – 5 200 ізраїльських шекелів за 182 годин місячної норми робочого часу

Понаднормова праця (мінімум 29 годин робочого часу в місяць) оплачується додатково.

Умови проживання: кадровий підрядник забезпечує відповідне розміщення працівника, якого він працевлаштовує .

Медичне страхування: кадровий підрядник зобов’язаний забезпечити працівника, якого він працевлаштовує, приватним медичним страхуванням на період зайнятості. 

Соціальний захист працівників: українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, що буде відображено в трудовому договорі.

Запрошуємо безробітних громадян відповідної фахової кваліфікації, які мають бажання працювати за вищезазначеними умовами до Добровеличківського районного центру зайнятості.

 

За січень-вересень 2017 року на обліку в районному центрі зайнятості  перебувало 2342 безробітних громадян, з яких 42,0%  складали жінки,  38,0%  - молодь віком до 35років,  30,0% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Протягом  січня-вересня 2017 року за сприянням служби зайнятості знайшли роботу 1135 чол., в т.ч.  952 безробітних . З числа осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці за звітний період працевлаштовано 250 чол., що на 21,0% більше проти відповідного періоду минулого року.

Безробітним, які мали проблеми з працевлаштуванням, пропонувалось пройти професійну підготовку, перепідготовку за професіями, які користувалися попитом на ринку праці. Такі послуги  отримали за січень-вересень 2017 року 301 чол., що на 14,0% менше проти відповідного періоду минулого року.

 199 чол. підвищували кваліфікацію шляхом стажування на підприємствах, організаціях та установах усіх форм власності.

З початку року  заключено  30 договорів  на проведення громадських оплачуваних робіт. Протягом року у  громадських оплачуваних роботах брали участь 85 чол. З початку року  всього використано коштів на організацію та проведення громадських робіт у сумі 255,8 тис.грн., з них коштів місцевих бюджетів на суму 127,9 тис.грн.

Протягом січня-вересня 2017  року надійшло до районного центру зайнятості 1347 вакансій від роботодавців , що на  82 вакансії більше проти відповідного періоду минулого року.

Серед поданих вакансій: 194 вакансії заявлені в центрі зайнятості мали мінімальний розмір заробітної плати , 1131 вакансія  заробітна плата була від мінімальної до середньої заробітної плати по області, 17 вакансій заробітна плата була від середньої заробітної плати по області.

Станом на 01.10.2017 року в районі в середньому на одну зареєстровану вакансію претендувало  7 чол. через відсутність вакансій робочих місць. (по області 4 чол.)  На 01.10.2016 року в середньому на одну зареєстровану вакансію претендувало 24 чол.

Станом на 1 жовтня 2017 року на  обліку перебувало 843 безробітних, що на  80 чол. менше проти відповідного періоду минулого року.

Станом на 01 жовтня 2017 року  412 осіб  отримували  допомогу по безробіттю.

 

 

Чи зобовязані роботодавці працевлаштовувати демобілізованих учасників антитерористичної операції?

Вказане залежить від того чи працював демобілізований військовослужбовець у роботодавця до мобілізації. Якщо особа була мобілізована під час роботи на підприємстві, цей роботодавець має поновити його на роботі.

Якщо особа не працювала не момент мобілізації вона може бути працевлаштована за сприянням державної служби зайнятості (далі - ДСЗ) чи шляхом самостійного пошуку роботодавця.

Роботодавці мають додержуватися п’ятивідсоткової квоти для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (однією з категорій таких громадян є учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту").

Для яких категорій роботодавців встановлюється така квота?

Відповідно до статті 14 Закону України “Про зайнятість населення” для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, підприємствам, установам і організаціям (тільки юридичні особи) з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Чи зобовязані роботодавці звітувати про виконання квоти?

Так, зобов’язані. Роботодавці мають щороку інформувати ДСЗ. Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 271, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.05.2013 за № 841/23373, затверджено Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Які строки встановлені для подання інформації?

Згідно пункту 2.5 розділу II вказаного Порядку роботодавці щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року (за 2017 рік інформацію слід надати не пізніше 01.02.2018), подають центрам зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (форма є додатком до Порядку).

Яким чином роботодавці мають дотримуватися квоти?

Обов'язковою умовою дотримання роботодавцями квоти вважається працевлаштування відповідних категорій громадян. Таке працевлаштування може проводитись за сприянням ДСЗ. Для цього роботодавець заповнює та подає до центру зайнятості форму звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”. У відповідному розділі форми зазначається інформація про певну квотну категорію.

Чи передбачена відповідальність за порушення процедури бронювання?

Статтею 53 Закону України “Про зайнятість населення” визначено, що у разі невиконання роботодавцем протягом року квоти з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні осіб у межах відповідної квоти у 2-кратному розмірі мінімальної заробітної плати.

    Удосконалення конструктивного співробітництва Добровеличківського районного центру зайнятості з роботодавцями у напрямку забезпечення зайнятості населення – є найважливішим завданням районної служби зайнятості. Районним центром зайнятості  приділяється особлива увага  співпраці з роботодавцями. Сучасний ринок праці є одним з основних і найскладніших елементів ринкової економіки, на якому тісно переплітаються інтереси роботодавців та найманих працівників. Результативність діяльності служби зайнятості, яка забезпечує додержання державних гарантій зайнятості та соціального захисту громадян від безробіття, в значній мірі, залежить від налагодження конструктивної співпраці з роботодавцями. Адже у ході реалізації державної політики у сфері зайнятості населення роботодавці є найважливішими партнерами для служби зайнятості. Тому зазначена взаємодія -  однин із головних пріоритетів у нашій роботі. Завдяки цьому, в поточному році до активних програм сприяння зайнятості населення залучено  1861 зареєстрованих безробітних.

Докладніше...>>>

10 серпня 2017 року Добровеличківський РЦЗ провів міні-ярмарок вакансій для безробітних з метою  укомплектування кадрами ТОВ «Епіцентр К» ЛЦ «Калинівка».  У заході взяли участь 20 шукачів роботи.

Міні-ярмарок вакансій – крок до працевлаштування

 

 

Докладніше...>>>

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

 

Докладніше...>>>

За січень-червень 2017 року на обліку в районному центрі зайнятості  перебувало 2105 безробітних громадян, з яких 41,0%  складали жінки,  36,7%  - молодь віком до 35років,  29,1% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Протягом  січня-червня 2017 року за сприянням служби зайнятості знайшли роботу 936 чол., в т.ч.  800 безробітних. З числа осіб, що потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці за звітний період працевлаштовано 218 чол., що на 18,5% більше проти відповідного періоду минулого року.

Безробітним, які мали проблеми з працевлаштуванням, пропонувалось пройти професійну підготовку, перепідготовку за професіями, які користувалися попитом на ринку праці. Такі послуги  отримали за січень-червень 2017 року 260 чол., що на 7,0% більше проти відповідного періоду минулого року.

 189 чол. підвищували кваліфікацію шляхом стажування на підприємствах, організаціях та установах усіх форм власності.

З початку року  заключено  30 договорів  на проведення громадських оплачуваних робіт. Протягом року у  громадських оплачуваних роботах брали участь 85 чол. З початку року  всього використано коштів на організацію та проведення громадських робіт у сумі 255,8 тис.грн., з них коштів місцевих бюджетів на суму 127,9 тис.грн.

Протягом січня-червня 2017 року надійшло до районного центру зайнятості 1081 вакансія від роботодавців, що на  23 вакансії більше проти відповідного періоду минулого року.

Серед поданих вакансій: 136 вакансій заявлених в центрі зайнятості мала мінімальний розмір заробітної плати , 923 вакансії  заробітна плата була від мінімальної до середньої заробітної плати по області, 17 вакансій заробітна плата була від середньої заробітної плати по області.

Станом на 01.07.2017 року в районі в середньому на одну зареєстровану вакансію претендувало  16 чол. через відсутність вакансій робочих місць. (по області 5 чол.). На 01.07.2016 року в середньому на одну зареєстровану вакансію претендувало 27 осіб.

Станом на 1 липня 2017 року на обліку перебувало 954 безробітних, що на  88 чол. менше проти відповідного періоду минулого року.

Станом на 01 липня 2017 року 510 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

З метою реформування системи профорієнтації, профнавчання та кар’єрного розвитку громадян України, розробки та започаткування нових механізмів швидкого реагування на вирішення проблем зайнятості , навчання безробітних сучасним компетентностям на ринку праці Державна служба зайнятості (Центральний апарат) 06 червня 2017 року в м.Києві організовує Перший Національний Кар’єрний Форум ( далі – Форум ).

Анонс Форуму розміщено на сайті Державної служби зайнятості.

          Ключові аспекти Форуму:

  • запровадження дієвого механізму «соціального ліфту» в Україні;
  • навчання на потребу ринку праці України;
  • набуття сучасних компетентностей;
  • презентація Платформи Державної служби зайнятості щодо профорієнтації та побудови кар’єри.

Основною цільовою аудиторією Форуму стануть представники роботодавців, працівники структурних підрозділів державної служби зайнятості, представники навчальних закладів, в тому числі центрів професійно-технічної освіти (ЦПТО) державної служби зайнятості, експерти в галузі інноваційної освіти, безробітні, молодь та інші. Кількість учасників – 400 осіб.

Участь можлива також в дистанційному форматі. Під час заходу планується онлайн трансляція, кількість глядачів необмежена. Зареєстрованих учасників додатково буде повідомлено електронною поштою щодо деталей участі.

Участь в заході – безкоштовна. Реєстрація за посиланням обов’язкова: https://goo.gl/H263t2

Місце проведення заходу: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (інститут післядипломної освіти), м.Київ, вул.Васильківська, 36.

 

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в заході !

 

За більш детальною інформацією просимо звертатися до фахівців Добровеличківського районного центру зайнятості за адресою: смт.Добровеличківка, вул.Тітова,13, каб. № 105