Навігація

Календар
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про затвердження районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки


ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТЬ  ВОСЬМА СЕСІЯ

П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 20 серпня 2010 року                                                                         № 345

смт.  Добровеличківка

 

 

Про затвердження районної

програми імунопрофілактики та

захисту населення від інфекційних

хвороб на 2010-2015 роки

 

 

Профілактика інфекційних хвороб шляхом імунізації населення є найефективнішим заходом щодо забезпечення здоров’я населення та стратегічно важливим пріоритетним завданням галузі охорони здоров’я.

        На виконання Закону України “Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки”, рішення обласної ради від 26 травня 2010 року № 894 “Про затвердження обласної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб” та розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, відповідно ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

 

  РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

 1.  Затвердити районну програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки (додається).

 2. Рекомендувати виконкомам місцевих рад розробити відповідні заходи щодо виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, жінок, молоді, дітей та спорту.

 

 

 

Голова районної ради                            ______________                                                                                                      В.Ткаченко

                                                                                    (підпис)

 

                                                                               Затверджено

                                                                               рішенням двадцять восьмої сесії 

                                                                               Добровеличківської районної   

                                                                               ради п’ятого скликання

                                                                               від “20” серпня  2010 року № 345

 

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних

хвороб на 2010-2015 роки

 

 1. Загальні положення

 

         Районна Програма імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки (далі – Програма) розроблена на виконання Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб  у 2009-2015 роках, затвердженої Законом України від 21 жовтня 2009 року   №1658-VІ та обласної програми імунопрофілактики та захисту населення області від інфекційних хвороб у 2010-2015 роках, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 26 травня 2010 року № 894.

         Інфекційні хвороби  до  цього часу є однією з основних причин інвалідності та смертності населення в  усьому  світі.  Окремі із них (краснуха, епідемічний паротит, вірусний гепатит В) є причиною більшості  уроджених аномалій та вад розвитку, що вкрай негативно позначається на здоров’ї населення та його генофонді.

Істотну роль  у  зниженні  рівня  інфекційної  захворюваності відіграє  імунопрофілактика населення. Виконання попередньої Програми імунопрофілактики в 2002-2006 роках  дало  змогу  знизити в районі показники  розповсюдженості  інфекцій, зокрема захворюваність на кір, краснуху, кашлюк знизилась до спорадичної. Випадки  епідемічного паротиту, дифтерії, правця не реєструються в районі впродовж останніх 3-х років.

         Рівень охоплення населення області щепленнями проти дифтерії та кашлюку досяг 99 %, проти поліомієліту – 98 %, проти туберкульозу (серед   новонароджених) - на 99 % (рекомендований ВООЗ показник - 95 %).

Незважаючи на деяке зниження рівня інфекційної захворюваності,  епідемічна  ситуація щодо найпоширеніших інфекцій, таких як дифтерія, вірусні гепатити,  кір,  краснуха,  епідемічний паротит, кашлюк та гемофільна  інфекція, залишається напруженою. Крім того, з’явилися нові нозологічні форми  інфекційних захворювань, такі як пандемічний та пташиний грип, тяжкий гострий респіраторний синдром.

Боротьба з інфекціями, яким можна запобігти саме засобами імунопрофілактики, є однією із пріоритетних проблем як в Україні, так і у світі.

 

 

 

 1. Визначення проблем на розв’язання яких спрямована програма

 

Основними проблемами в районі на розв’язання яких спрямована програма є:

         недоукомплектованість фельдшерсько-акушерських пунктів медичним персоналом;

         недостатній рівень підготовки медичного персоналу з питань імунопрофілактики;

         недооснащеність фельдшерсько-акушерських пунктів бактерицидними випромінювачами;

         недофінансування на придбання медичних імунобіологічних препаратів, необхідних для проведення щеплень за епідемічними показаннями;

         недостатній рівень колективного імунітету до окремих інфекційних хвороб у населення.

 

 1. Мета Програми

 

Метою Програми   є   забезпечення  епідемічного  благополуччя населення району шляхом  зниження  рівнів  захворюваності  на  інфекційні хвороби,  боротьба з якими здійснюється засобами імунопрофілактики, а також смертності та інвалідності внаслідок інфекційних хвороб, сприяння розвитку імунології.

 

4.     Обґрунтування напрямків, шляхів та засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання програми

 

         Для вирішення проблеми та поліпшення стану імунопрофілактики необхідно:

     1) здійснювати організаційно-методичну роботу по зниженню   захворюваності  на керовані  інфекції, своєчасному придбанню вакцин для охоплення щепленнями населення, згідно календаря профілактичних щеплень;

     2) організувати відповідне  матеріально-технічне  забезпечення закладів, що планують і здійснюють заходи з імунопрофілактики;

     3) проводити на належному рівні заняття з медичним персоналом з питань імунопрофілактики та створення оптимальних умов зберігання вакцин;

    4) створити прошарок осіб, несприятливих до збудників інфекційних хвороб, можна шляхом проведення активної специфічної імунопрофілактики, зокрема застосування високоефективних імунобіологічних препаратів.

5) використовувати усі форми  санітарно-просвітницької  роботи серед   населення   з   метою   необхідності проведення вакцинації та виключення негативного ставлення до неї.

Для найефективнішого вирішення розв’язання проблем необхідні комплексні підходи.

Профілактика інфекційних хвороб шляхом імунізації населення є найефективнішим заходом щодо забезпечення здоров’я населення, епідемічного благополуччя та важливим пріоритетним завданням в галузі охорони здоров’я. Матеріальні збитки, соціальні та медичні наслідки інфекційних хвороб свідчать, що систематична імунізація населення повинна бути загальнодержавною справою.

Програма реалізуватиметься протягом 2010 – 2015 років і поділяється на два етапи: І етап 2010 – 2012 роки, ІІ етап – 2013 – 2015 роки.

Здійснення вищевказаних заходів потребує фінансових витрат, які здійснюються за рахунок державного бюджету України для проведення профілактичних щеплень включених до Календаря щеплень, а для щеплень по епідемічним показанням - за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

 Прогнозований обсяг коштів, що планується залучити для фінансування заходів програми за рахунок коштів районного бюджету передбачається у сумі 102 000 грн. (додаток 2) «Ресурсне забезпечення районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб  на 2010-2015 роки».

         Обсяги орієнтовного забезпечення програми уточнюються щороку, з врахуванням конкретних завдань та наявності коштів.

 

5. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

Основними завданнями Програми є:

 

1) організаційно-методичне забезпечення заходів щодо профілактики і боротьби з інфекціями, яких можна запобігти засобами  імунопрофілактики;

2) удосконалення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширення інфекційних хвороб, боротьба з якими проводиться  засобами імунопрофілактики;

3) зниження рівнів захворюваності населення на дифтерію, правець, кашлюк, гемофільну інфекцію, туберкульоз, кір, краснуху, епідемічний паротит, вірусний гепатит В;

4) забезпечення щорічного проведення передсезонної імунопрофілактики грипу в групах ризику;

5) створення ефективної системи „холодового ланцюга” під час транспортування, зберігання та використання вакцин;

6) проведення моніторингу за побічною дією імунобіологічних препаратів та розробка заходів щодо їх запобігання шляхом обліку, реєстрації та розслідування кожного випадку;

7) інформаційна та санітарно - просвітницька робота серед населення;

8) удосконалення підготовки фахівців з імунопрофілактики, що беруть участь у здійсненні заходів на етапах планування, організації та проведення.

 

 

 

Результативні показники Програми:

 

-  забезпечення імунобіологічними препаратами та специфічними імуноглобулінами для пасивної імунопрофілактики, в тому числі за епідемічними показаннями;

-  стовідсоткове забезпечення користувачів інформаційно-комп’ютерною мережею та проведення моніторингу імунопрофілактики;

-  своєчасність проведення профілактичних щеплень цільових груп населення проти дифтерії, правця, поліомієліту, кашлюку, кору, епідемічного паротиту, краснухи, гемофільної інфекції;

-  охоплення профілактичними щепленнями дітей до 1 року проти дифтерії, правця, поліомієліту, кашлюку, кору, епідемічного паротиту, краснухи, гемофільної інфекції, не менш як 95%;

-  зниження рівня захворюваності на сезонний грип;

-  доведення показника захворюваності на гострий вірусний гепатит В серед населення до рівня менше як 5 випадків на 100 тис. населення;

-  доведення показників розповсюдженості епідемічного паротиту, кору до рівня менше як 1 випадок на 100 тис. населення, вродженої краснухи до рівня менше як 1 випадок на 100 тис. новонароджених;

-  підтримання статусу району як території, вільної від поліомієліту;

-  впровадження Сертифікату щеплення жителям області;

-  збереження якості імунобіологічних препаратів;

-  достовірність та повна реєстрація випадків побічної дії вакцин;

-  зростання інформованості населення щодо питань захисту від інфекційних хвороб шляхом імунопрофілактики.  

 

 1. Координація та контроль за ходом виконання Програми

 

Загальний контроль за виконанням Програми здійснюється районною радою та районною державною адміністрацією.

Роботу із здійснення заходів, визначених у додатку 3 до Програми, координують  відділ охорони здоров’я районної державної адміністрації та районна санітарно-епідеміологічна станція.

Основними формами контролю за реалізацією заходів та досягненням показників Програми будуть:

1) розпорядження голови районної державної адміністрації про встановлення контролю за ходом реалізації Програми;

2) здійснення поточного моніторингу, аналізу та звітності виконання Програми  державною санітарно-епідеміологічною службою району (додаток 4);

3) висвітлення ходу реалізації Програми в засобах масової інформації;

Організаційне супроводження виконання Програми на 2010-2015 рік  здійснюватимуть начальник відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації та головний державний санітарний лікар району.

 

 

 

 

Додаток 4

до районної Програми імунопрофілактики та захисту населення

від інфекційних хвороб на  2010-2015 роки, затвердженої рішенням

двадцять восьмої сесії Добровеличківської районної ради п’ятого 

скликання   від “20” серпня 2010 року   № 345

 

 

Моніторинг та підготовка щорічних звітів (проміжних звітів) про результати виконання Програми

 

1)    щомісячний моніторинг - виконання профілактичних щеплень по віковим категоріям населення;

2)    щомісячний моніторинг - рівень інфекційної захворюваності по віковим групам населення та лікарським дільницям;

3)    щоквартальний моніторинг - своєчасність охоплення щепленнями дітей  до 1 року проти дифтерії, правця, кашлюку, гемофільної інфекції, поліомієліту, туберкульозу, вірусного гепатиту В;

4)    щоквартальний моніторинг - облік епідеміологічної ефективності вакцин;

5)    щомісяця моніторинг - про епіднагляд за побічною дією імунобіологічних препаратів;

6)    звітність про стан виконання заходів Програми від райдержадміністрації до обласної санітарно-епідеміологічної станції та управління охорони здоров’я облдержадміністрації щопівроку до 10 числа місяця, наступного за звітним;

 

 

 

Додаток 2

до районної Програми імунопрофілактики та захисту населення

від інфекційних хвороб на  2010-2015 роки, затвердженої рішенням

двадцять восьмої сесії Добровеличківської районної ради п’ятого скликання

від “20” серпня 2010 року   № 345

 

 

Ресурсне забезпечення районної Програми

імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб 

на 2010-2015 роки

 

Обсяг коштів, який пропонується залучити на виконання програми з районного бюджету

2010 рік

2011 рік

2012 рік

2013 рік

2014 рік

2015 рік

Усього витрат на виконання програми

( тис. грн.)

1

2

3

4

5

6

7

8

Обсяг ресурсів всього (по району)

18,0

22,5

24,2

29,8

32,5

 

38,0

 

165,0

 

 

Примітки:

1. Обсяги коштів, які пропонується залучати на виконання районної Програми, підлягають уточненню при затвердженні (внесенні змін) місцевого бюджету на відповідний рік, виходячи з їх можливостей.

 

 

 

 

Додаток 3

до районної Програми імунопрофілактики та захисту населення

від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням двадцять

восьмої сесії Добровеличківської районної ради п’ятого скликання  

від “20” серпня 2010 року № 345

 

Напрями реалізації, заходи та очікувані результати по виконанню обласної Програми

імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб  на 2010-2015 роки

                                                                                                                                            

№ п/п

Назва напряму реалізації (пріоритетні завдання)

Перелік заходів програми

Термін виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн., в тому числі: за роками

Очікуваний результат

 

2010

 

2011

 

2012

 

2013

 

2014

 

2015

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

1

 

Організаційно – методичне забезпечення заходів щодо профілактики і боротьби з інфекціями , яких можна запобігти засобами  імунопрофілактики

1.1. розробити та затвердити  районну Програму імунопрофілактики населення , у тому числі за епідемічними показаннями

2010 рік

Відділ охорони здоров’я районної державної адміністрації, районна санітарно-епідеміологічна станція

 

 

 

 

Не потребує вкладення коштів

 

 

 

 

 

 

Кількість затверджених програм в 2010 році - 1

1.2.  забезпечити закупівлю імунобіологічних препаратів за епідемічними показаннями та специфічних імуноглобулінів для пасивної імунізації дітей, народжених HbsAg ”+” матерями  і дітей з первинними імунодефіцитами, що потребують довічної замісної терапії

 

 

2010 - 2015 роки

 

Відділ охорони здоров’я районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний бюджет

 

1,0

 

1,5

 

2,0

 

2,5

 

3,0

 

3,5

 

Рівень закупівлі          ( відсоток)

2010-2011 рік – 50

2012-2014 рік –75

2015 рік – 100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.3. Удосконалити  діючу інформаційно комп’ютерну мережу для проведення якісного  моніторингу імунопрофілактики по комп’ютерній програмі „ УкрВак – 09„

 

2010-2015 роки

Відділ охорони здоров’я районної державної адміністрації ;

Районна санітарно-епідеміологічна станція

Районний

бюджет, за рахунок загальних асигнувань

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стовідсоткове забезпечення користувачів інформаційно – комп’ютерною мережею

 

 

 

 

 

 

 

1.4. Забезпечити оснащення кабінетів щеплень, незалежно від форм  їх власності та підпорядкованості, у відповідності з санітарно - протиепідемічними нормами і правилами

 

2010-2015 роки

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЦРЛ, виконкоми місцевих рад

 

Районний бюджет

 

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

 

1,0

 

Якісне проведення імунопрофілактики населення

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Удосконалення профілактичних  та протиепідемічних  заходів щодо запобігання поширення інфекційних хвороб, боротьба з якими проводиться  засобами імунопрофілактики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.1 Забезпечити   охоплення  профілактичними щепленнями дітей до

1 року  на рівні 95 %

проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, туберкульозу, корі, краснухи, гемофільної інфекції типу b,  гепатиту В та своєчасного охоплення щепленнями цільових груп населення згідно з Календарем щеплень.

 

 

 

 

 

 

 

 

2010 – 2015 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району

 

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

районний бюджет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7,0

Доведення показника захворюваності на:

- на дифтерію до рівня менш як 0,1  на 100 тис. нас.  до 2010 року;

 - на кір менш як 1 на 100 тис. нас до 2010 року;

Доведення показника розповсюдженості  епідемічного паротиту, кашлюку, гемофільної інфекції  - до рівня  менш як 1 на 100 тис. нас., вродженої краснухи – менш як 1 на 100 тис. новонароджених – до 2010 року

2.2 Знизити захворюваність на гепатит В шляхом продовження активної імунізації новонароджених та груп високого епідемічного ризику

 

2010 – 2015 роки

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району

 

державний бюджет

 

районний бюджет

 

 

 

 

 

2,4

 

 

 

2,4

 

 

 

2,4

 

 

 

2,4

 

 

 

2,4

 

 

 

2,4

 Доведення показника менш як 5 на 100 тис. нас. до 2015 року;

 -  кількість вірусоносіїв гепатиту В серед дитячого населення до 1 % до 2015 року.

2.3 Продовжувати впровадження стратегії ВООЗ щодо елімінації кору , зниження захворюваності на епідемічний  паротит, краснуху та запобігання синдрому вродженої краснухи

 

 

2010 – 2015 роки

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району

 

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

Доведення до 95 % рівень  охоплення юнаків до 15 років                 ревакцинацією проти епідпаротиту та дівчат до 15 років  ревакцинацією  проти краснухи

 

 

2.4. Забезпечити щорічне проведення  передсезонної  імунопрофілактики грипу  в групах ризику з охопленням підлягаючого контингенту до 75 %

2010 – 1015 роки

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району

 

державний бюджет

 

місцеві бюджети

9,6

11,6

12,6

15,6

17,6

20,6

Зниження рівня захворюваності сезонного грипу

2.5. Впровадити в практику імунопрофілактики Сертифікати щеплень згідно з календарем  до 2015 року на рівні           100 %

2010 – 2015   роки

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району

 

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

2010 р.   – 25 %

2011 р.  – 50 %

2012 р. – 65 %

2013 р. – 75 %

2014 р. – 85 %

2015р . – 100 %

2.6. Проводити моніторинг за імунопрофілактикою  Hib – інфекції та стану захворюваності  у післявакцинальний період

2010 – 2015 роки

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

Доведення показника захворюваності гемофільною інфекцією  до рівня менше як 1 випадок на 100 тис. населення

 

 

2.7. Своєчасно розслідувати кожен випадок побічної  реакції на вакцини з подальшим направленням матеріалу до районної СЕС

2010 – 2015 роки

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

Забезпечення  достовірної та повної реєстрації  випадків побічної дії вакцин протягом року

 

 

2.8. Продовжувати впровадження комбінованих вакцин  з метою скорочення кількості ін’єкцій  та економії засобів у сфері застосування вакцин

2010 – 2015 роки

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

Забезпечення скорочення кількості ін’єкцій  та економії засобів застосування

 2.9. Вивчати колективний імунітет             до дифтерії, правця, поліомієліту та кору

 

 

 

 

 

 

 

2010 – 2015 роки

щорічно

у вересні – листопаді

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

 

 

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вивчення імунного прошарку окремих груп населення, прогнозування епідемічної ситуації, корекції проведення щеплень (щороку)

 

 

 

 

2.10.  Продовжувати проведення політики ВООЗ щодо переважного використання самоблокувальних шприців

 

2010 – 2015 роки

щорічно

у вересні - листопаді

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

 

державний бюджет

 

 

місцеві бюджети

 

 

 

 

 

0,5

 

 

 

 

 

0,5

 

 

 

 

 

0,5

 

 

 

 

 

0,5

 

 

 

 

 

0,5

 

 

 

 

 

0,5

 

Гарантована безпека ін’єкцій під час проведення щеплень та зниження втрат імунобіологічних препаратів

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Створення ефективної системи „холодового ланцюга” під час транспортування, зберігання та використання вакцини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.1 Забезпечити належні умови для зберігання, транспортування  імунобіологічних препаратів на всіх етапах „холодового ланцюга”

 

2010 – 2015 роки

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

 

державний

бюджет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збереження якості  імунобіологічних препаратів

 

3.2 Щорічно проводити інвентаризацію холодильного  обладнання, термоконтейнерів, тощо.

Інформувати органи місцевого самоврядування

 

2010 – 2015 роки

 

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

 

 

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

 

Достовірність забезпечення холодильним устаткуванням та надійності його функціонування

 

3.3. Проводити щорічно семінарські заняття з медичним персоналом, що беруть участь у проведенні імунопрофілактики, відповідальними за дотримання умов                   „холодового ланцюга„ та використання імунобіологічних препаратів

 

2010 – 2015 роки

 

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція

 

державний бюджет

 

місцеві бюджети

 

 

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

0,2

 

 

 

 

0,2

 

 

 

 

0,2

 

Підвищення професійного рівня  осіб, що здійснюють заходи з імунопрофілактики

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

4.

 

Інформаційна та санітарно - просвітницька робота серед населення

 

 

4.1. Використовувати всі засоби масової інформації  для роботи з населенням по імунопрофілактиці  з метою виключення негативного відношення до неї

 

2010 – 2015 роки

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція Комітет Червоного Хреста, райдержадміністрація

 

 

державний бюджет

 

 

 

районний бюджет

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

Зростання інформованості населення  щодо питань захисту від інфекційних хвороб шляхом імунопрофілактики.

 

4.2.Приймати активну участь  під час проведення для населення днів імунізації

 

2010 – 2015 роки

 

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЛПЗ району,

районна санітарно - епідеміологічна станція, Комітет Червоного Хреста, райдержадміністрація

 

 

 

 

державний бюджет

 

місцеві бюджети

 

 

 

 

0,2

 

 

 

 

0,2

 

 

 

 

0,3

 

 

 

 

0,3

 

 

 

 

0,4

 

 

 

 

0,4

 

Більш активне  і максимальне охоплення щепленнями підлягаючого населення

5.

Удосконалення підготовки фахівців з імунопрофілактики, що беруть участь у здійсненні заходів на етапах планування, організації та проведення

5.1. Забезпечити підготовку та перепідготовку  лікарів у вищих навчальних закладах та закладах післядипломної освіти у галузі імунопрофілактики інфекційних хвороб.

2010 – 2015 роки

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації,

районна санітарно - епідеміологічна станція

державний бюджет

 

 

районний

бюджет

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

1,0

 

 

 

 

1,0

 

5.2. Забезпечити проведення  семінарів, нарад для фахівців з імунопрофілактики та моніторингу випадків побічної дії вакцин та заходів щодо їх запобігання

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, ЦРЛ,

районна санітарно - епідеміологічна станція

державний бюджет

 

місцеві бюджети

 

 

 

0,2

 

 

 

0,2

 

 

 

0,3

 

 

 

0,3

 

 

 

0,4

 

 

 

0,4

 

 

  

 Додаток 4

до районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії Добровеличківської районної ради п’ятого скликання від “20” серпня 2010 року   № 345

 

ПАСПОРТ

 • Про затвердження районної програми "Репродуктивне здоров’я населення на період до 2015 року"
 • Про затвердження районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2010-2016 роки
 • 193: Про затвердження районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки22 квітня 2013: Про затвердження районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки!
  Про затвердження районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки.
  Про затвердження районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки