Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області Бабенко А.Л за 2018 рік та план роботи на 2019 рік

Проект

Р І Ш Е Н Н Я

 

від                   №                                                                                        смт. Добровеличківка

                                                                                    

Про звіт про результати діяльності

директора комунальної установи «Інклюзивно –

ресурсний центр» Добровеличківської районної

ради Кіровоградської області Бабенко А.Л за 2018 рік

та план роботи на 2019 рік

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про загальну середню освіту», «Про освіту», Постави Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» (зі змінами), рішення Добровеличківської районної ради від 23 березня 2018 року № 414 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, п. 8.4. контракту із директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кіровоградської області Бабенко А.Л. за 2018 рік взяти до відома.
  2. Забезпечити виконання плану роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області на 2019 рік.
  3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній депутатській комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

 

 

 

Голова районної ради                                                                   Л. КОРНІЄНКО

 

 

 

 

 

 

Звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області за 2018 рік та план роботи на 2019 рік.

 

Відповідно  до  ст.  19,  20  Закону  України  «Про  освіту», ст.  43  Закону  України  «Про  місцеве самоврядування  в  Україні»,  на  виконання Постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  12  липня  2017 року  № 545  «Про затвердження  Положення  про  інклюзивно-ресурсний  центр» (зі змінами), рішення Добровеличківської районної ради від 23 березня 2018 року № 414 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, створено інклюзивно-ресурсний центр.

Центр створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти,  які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини,  надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

На обліку в Центрі загальна кількість дітей з особливими освітніми потребами становить 241 дитина, з них шкільного віку – 125 дітей, дошкільного віку – 116 дітей, а саме:  

з порушенням мовлення – 204 дитини, з них 114 дітей дошкільного віку та 90 дітей шкільного віку;

з раннім дитячим аутизмом – 1 дитина шкільного віку;

з інтелектуальними порушеннями – 9 дітей  (для 6 дітей організовано інклюзивну форму навчання, для 3 дітей індивідуальну форму навчання);

з порушенням опорно-рухового апарату – 3 дітей для яких організовано індивідуальну форму навчання;

з епілепсією – 1 дитина, навчається за інклюзивною формою навчання;

з порушеннями емоційно-вольової сфери - 23 дітей (для 5 організовано інклюзивну форму навчання).

Для оптимізації розвитку психічних, мовленнєвих процесів і функцій та гармонізації розвитку особистісних якостей дітей, які потребують логопедичної допомоги організовано проведення індивідуально-корекційних занять безпосередньо на місці їх перебування. Вчитель – логопед інклюзивно-ресурсного центру надає психолого-педагогічні  та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної та загальної середньої освіти; надає консультації та взаємодіє з педагогічними працівниками з питань організації інклюзивного навчання; надає консультативно-психологічну допомогу батькам дітей з порушеннями мовлення у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей;

У листопаді 2018 року на базі  комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання» для заступників з навчально – виховної роботи  проведено семінар на тему: «Організація та зміст освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами».

Фахівцями інклюзивно-ресурсного центру розроблені методичні рекомендації для вчителів, батьків (осіб, що їх замінюють): «Робота з дітьми, що мають затримку психічного розвитку та інтелектуальні порушення», «Діти з порушеннями мовлення», «Діти з порушеннями опорно-рухового апарату», «Діти з розладами спектру аутизму».

Фахівці ІРЦ виїздять до закладів освіти району, надають консультації. Так за 2018 рік здійснено 4 виїзди до Гнатівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Мрія», Перчунівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, комунального закладу «Піщанобрідське навчально-виховне об’єднання" Олексіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

В рамках занять консультативного характеру організовані зустрічі з батьками та вчителями.

У 2018 році було використано 114,0 тис. грн. на оснащення інклюзивно-ресурсного центру, за рахунок субвенції  з державного бюджету придбані:  проектор, інтерактивна дошка, логопедична стінка «Трюмо», м’який куточок, принтер – 2 шт., ноутбук – 2 шт., дитяча шафа для іграшок.

Відповідно до пункту 7 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 (зі змінами), у разі відсутності інклюзивно-ресурсного центру у відповідній об’єднаній територіальній громаді (районі), місті (районі міста) за місцем проживання (навчання) дитини батьки (один з батьків) або законні представники мають право звернутися до найближчого інклюзивно-ресурсного центру. Враховуючи вищезазначене, Добровеличківський ІРЦ уклав угоду про співпрацю з питань забезпечення права дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, що проживають (навчаються) на території Новоархангельського та Вільшанського районів на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини. (Угода про співпрацю між ІРЦ та відділом освіти, молоді та спорту Новоархангельської районної державної адміністрації від 12 грудня 2018 року № 1, з відділом освіти Вільшанської районної державної адміністрації від 20 грудня 2018 року № 2).

На території Новоархангельського району навчається 43 особи з особливими освітніми потребами: 10 осіб  на індивідуальній  формі навчання, з них: з епілепсією -  5 осіб;  з розладами спектру аутизму – 1 особа; з ДЦП – 2 осіб; з помірною розумовою відсталістю – 2 осіб. За інклюзивною формою навчається 33 особи: з легкою розумовою відсталістю – 14 осіб; із затримкою психічного розвитку – 13 осіб; з ДЦП – 2 особи; з синдромом Дауна – 1 особа; з порушенням органів зору – 1 особа; з порушенням органів слуху – 1 особа; з цукровим діабетом – 1 особа.

На території Вільшанського району навчається 18 дітей з особливими освітніми потребами:  7 дітей на індивідуальній  формі навчання, з них:  з ДЦП-  5 дітей; з розумовою відсталістю – 1 дитина;  із   затримкою психічного розвитку – 1 дитина. Для 11 дітей організовано інклюзивну форму навчання: 7 дітей із розумовою відсталістю; 1 дитина з епілепсією; 1 дитина з ДЦП; 1 дитина з раннім дитячим аутизмом; 1 дитина із затримкою психічного розвитку. 

Відповідно до укладеної угоди про співпрацю між ІРЦ та відділом освіти, молоді та спорту Новоархангельської районної державної адміністрації від 12 грудня 2018 року №1 було проведено 2 комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дитини з метою визначення особливих освітніх потреб, в тому числі коефіцієнта її інтелекту та надано 2 висновки про комплексну оцінку.

4233: Про звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області Бабенко А.Л за 2018 рік та план роботи на 2019 рік29 березня 2019: Про звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області Бабенко А.Л за 2018 рік та план роботи на 2019 рік!
Про звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області Бабенко А.Л за 2018 рік та план роботи на 2019 рік.
Про звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області Бабенко А.Л за 2018 рік та план роботи на 2019 рік