Навігація

Календар
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про звіт про виконання програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки

Проект

 

РІШЕННЯ

 

від ___ березня 2019 року                                                           №______    

 

смт.  Добровеличківка

 

 

Про звіт про виконання програми

забезпечення житлом та впорядкування

житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених

батьківського піклування, осіб з їх

числа на 2016 - 2018 роки

      

  Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Яценко В.В. «Про звіт про виконання програми забезпечення  житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки»

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

  

 1. Інформацію «Про звіт про виконання програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки » взяти до відома.
 2. Районну Програму забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки зняти з контролю, у зв’язку з закінченням терміну дії.

  

Голова районної ради                                                                                                     Л. КОРНІЄНКО

 

 

 

ЗАКЛЮЧНИЙ ЗВІТ

Про виконання  програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки

 

Рішенням районної ради від 04 листопада 2016 року № 165  було затверджено Районну програму забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки.

Основною метою Програми є реалізація права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб ї їх числа на отримання житла. Так як в районі відсутні соціальні гуртожитки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Програма має за мету об’єднати в єдину систему зусилля місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості щодо реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло.  

Реалізація Програми планувалася шляхом вивчення індивідуальних потреб кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, забезпечення статусних дітей, які не мали впорядкованого житла чи вселення їх в приміщення, яке зберігалося за ними, неможливе, позачерговим впорядкованим житлом за останнім місцем проживання.

Фінансування Програми здійснювалося за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

За час дії Програми передбачалося, що 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа отримають впорядковане житло.

Впродовж 3-х років виділено житло або кошти на впорядкування житла 4-м повнолітнім особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: Луту Олександру Васильовичу (Тишківська сільська рада), Негровій Оксані Володимирівні, Касімовій Анастасії Вікторівні, Федосову Івану Васильовичу (Помічнянська міська рада).  

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа»  районною державною адміністрацією були залучені кошти субвенції та 25-26 вересня 2018 року та 18 грудня 2018 року придбано три однокімнатні квартири на території селища Добровеличківка. Одна квартира була придбана для дитини-сироти Козлової Яніни Андріївни,  жительки селища Добровеличківка, дві квартири придбані для осіб з числа дітей-сиріт з с.Червона Поляна та с.Липняжка Добровеличківського району.       

Не виконання показників Програми за 2016-2018 роки зумовлено відсутністю коштів у бюджетах місцевих рад.

Станом на 12 лютого 2019 року на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 119 дітей. З метою захисту  житлових і майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведено реєстрацію житла та майна (земельних часток (паїв)). На даний час 5 дітей мають власні земельні частки (паї), над якими встановлено опіку відповідно до рішень виконкомів місцевих рад за місцем знаходження   майна. 

Стосовно житла 1 дитина має заповіт на будинок, 3 дітей  мають  по ¼ частині житла на праві власності. За 13 дітьми рішеннями виконкомів місцевих рад закріплено житло. На квартирному обліку перебуває 16 дітей, протягом поточного року на квартирний облік буде поставлено 11 дітей, яким виповниться 16 років.

З метою реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  на отримання впорядкованого  житла  буде розроблена відповідна Програма.

  

 

Начальник служби у справах дітей

районної державної адміністрації                                                                                   В.ЯЦЕНКО

 • Засідання колегії
 • Про хід виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки
 • Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки
 • Служба у справах дітей Добровеличківської райдержадміністрації
 • 4133: Про звіт про виконання програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки13 лютого 2019: Про звіт про виконання програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки!
  Про звіт про виконання програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки.
  Про звіт про виконання програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки