Навігація

Календар
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі на 2017-2020 роки

ПРОЕКТ  

РІШЕННЯ

 

від «      »__________ 2018 року                                                            №

 

смт.Добровеличківка

 

 

Про хід виконання районної програми

сприяння розвитку громадянського суспільства

в Добровеличківському районі

на 2017-2020 роки

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Указ Президента України від 26 лютого 2016 року № 68 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» із змінами, затвердженими  Постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2016 року № 234, рішення  Кіровоградської обласної ради від 26  серпня 2016 року № 127  «Про обласну програму сприяння  розвитку   громадянського суспільства Кіровоградської області на 2016 – 2020 роки»

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Районній державній адміністрації, її структурним підрозділам, органам місцевого самоврядування продовжити виконання Програми відповідно до встановлених термінів. 

2.Рекомендувати органам місцевого самоврядування під час формування показників місцевих бюджетів передбачити видатки на виконання місцевих програм, а також залучати кошти інших джерел, не заборонних чинним законодавством. 

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань  забезпечення законності і правопорядку, прав, свобод і законних інтересів громадян, діяльності ради, депутатської етики, регламенту, запобігання корупції, діяльності партій, рухів, об’єднань громадян.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                                     Л.КОРНІЄНКО

 

Довідка

про хід виконання районної програми сприяння розвитку

громадянського суспільства в Добровеличківському районі

на 2017-2020 роки

 

Рішенням районної ради від 23 грудня 2018 року № 183  було затверджено Районну програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі на 2017-2020 роки.

Основною метою Програми є розвиток співпраці місцевих органів  виконавчої влади, органів місцевого самоврядування району з інститутами громадянського суспільства, підвищення громадянської активності  та діяльності об’єднань громадян для вирішення питань економічного, соціального, гуманітарного, культурного розвитку району, проведення реформ у різних сферах життя, створення умов для розвитку в районі громадянського суспільства.

Реалізація Програми планується шляхом  залучення громадськості до процесів формування та реалізації державної політики, забезпечення конструктивної співпраці місцевих органів виконавчої влади,органів місцевого самоврядування з громадськістю.  

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету та інших джерел фінансування. Протягом 2017-2018 років кошти на реалізацію Програми не виділялися.

В районній державній адміністрації створено всі умови для роботи громадської ради. В разі необхідності надається приміщення для поточної роботи та проведення засідань  Ради. Члени громадської ради  мають можливість користуватися засобами телефонного зв’язку, комп’ютерною технікою, Інтернетом, копіювальною технікою тощо.

Відповідно до протоколу установчих зборів за участі інститутів громадянського суспільства з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації від 25 жовтня 2018 року обрано новий склад громадської ради при райдержадміністрації в кількості  6 осіб.

Протягом січня – листопада 2018 року відбулося 3 засідання громадської ради при райдержадміністрації в яких брали участь керівники району,  начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації організацій та установ районного центру. Проведено 2 засідання ініціативної групи по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Голова громадської ради при райдержадміністрації включений до складу членів колегії районної державної адміністрації.

В районній державній адміністрації створено всі умови для роботи громадської ради. В разі необхідності надається приміщення для поточної роботи та проведення засідань  Ради. Члени громадської ради  мають можливість користуватися засобами телефонного зв’язку, комп’ютерною технікою, Інтернетом, копіювальною технікою тощо.

Члени громадської ради обговорювали проекти місцевих програм  соціально-економічного розвитку,що стосуються питань освіти та медицини,  розробки нормативно-правових акті, здійсненню громадського контролю щодо проведення громадських експертиз.

Територіальними управліннями юстиції в Добровеличківському районі легалізовано 48 громадських об’єднань та  66 організацій політичних партій в межах Добровеличківського району.

Нажаль більшість з зареєстрованих громадських організацій проводять свою статутну діяльність лише на папері. Про свою активність постійно заявляє не більше 20% від загальної кількості зареєстрованих в районі громадських об’єднань. Це  пояснюється відсутністю належних умов для виникнення та розвитку громадських ініціатив, їм бракує досвіду роботи, доступу до інформації, державних та недержавних фінансових ресурсів та  фахових кадрів.   

Найбільш активними серед зазначених об’єднань є молодіжна організація «Центр громадських ініціатив – Центральний регіон», районна Організація ветеранів України, «Добровеличківське районне об’єднання захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Бойове братство Добровеличківщини», «Громадський контроль Добровеличківського району», Благодійний фонд «Патріот», профспілкові організації працівників державних установ. 

Районною державною адміністрацією  та районною радою укладено угоди про співпрацю з Добровеличківською районною організацією української спілки ветеранів Афганістану та Добровеличківською районною Організацією ветеранів України.

Центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  та громадською організацію «Бойове братство Добровеличківщини» підписано меморандум про співпрацю. Згідно даного меморандуму проводяться спільні заходи щодо надання соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Представники громадськості, релігійних громад району залучаються до проведення районних масових заходів з відзначення державних свят, пам’ятних дат та ювілеїв.

Протягом звітного періоду представники громадських організацій району не брали участь у конкурсах програм та проектів для реалізації яких надається підтримка  за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів.

В Центрі надання адміністративних послуг у Добровеличківському районі представникам громадських  та релігійних організацій створено умови   для  подання документів щодо реєстрації статутів (положень) організацій, державної реєстрації змін до відомостей про них для отримання ними статуту юридичної особи та статуту неприбуткової організації за принципом «єдиного вікна».

 Інформацію про умови і технологію надання адміністративних послуг розміщено на інформаційних стендах ЦНАПу та офіційному  веб-сайті районної державної адміністрації.

В районі забезпечується інформування громадськості про найважливіші події через засоби масової інформації, проводиться  роз’яснювальна робота з актуальних питань формування та реалізації державної політики,

В районній газеті «Сільське життя» друкуються статті про проведення колегій райдержадміністрації, сесій районної ради, нарад, семінарів, комісій, про прийняття рішень щодо виконання показників соціально – економічного розвитку району,звіти про використання бюджетних коштів, вирішення актуальних питань території, зокрема щодо  проведення децентралізації, впровадження реформ та про досягнення в розвитку культури, медицини, освіти, сільського господарства району.

 Також керівництвом району надаються роз’яснення з проблемних питань, що піднімаються жителями у зверненнях до органів виконавчої влади, через телефонну «гарячу лінію», під час особистого прийому та під час проведення зустрічей з трудовими колективами  установ та організацій району, жителями територіальних громад. Також, відповідна інформація розміщується на WEB – сайті райдержадміністрації.

  • Про хід виконання районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2016-2020 роки у 2018 році
  • Про хід виконання програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Добровеличківському районі Кіровоградської області на 2017-2020 роки
  • Про хід виконання програми енергоефективності Добровеличківського району на 2016-2020 роки
  • Про хід виконання районної комплексної програми покращення транспортного обслуговування населення та забезпечення безпеки дорожнього руху в Добровеличківському районі на 2016-2020 роки
  • Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки
  • 3928: Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі на 2017-2020 роки5 листопада 2018: Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі на 2017-2020 роки!
    Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі на 2017-2020 роки.
    Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі на 2017-2020 роки