Навігація

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про хід виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки

 

Проект рішення

 

 

від «      »__________ 2018 року                                                                                   №

 

смт.Добровеличківка

 

 

Про хід виконання районної програми

забезпечення житлом та впорядкування

житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених

батьківського піклування, осіб з їх числа

на 2016 - 2018 роки

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указом президента України від 16 грудня  2011 року 1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» з метою забезпечення реалізації державної політики щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним та впорядкованим житлом

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Районній державній адміністрації, її структурним підрозділам, органам місцевого самоврядування продовжити виконання Програми відповідно до встановлених термінів. 

2.Рекомендувати органам місцевого самоврядування під час формування показників місцевих бюджетів передбачити видатки на виконання місцевих програм, а також залучати кошти інших джерел, не заборонних чинним законодавством. 

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

 

 

Голова районної ради                                                                                      Л.КОРНІЄНКО

 

Довідка

Про хід виконання програми забезпечення житлом та

впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

осіб з їх числа на період до 2016-2018 роки

 

   Рішенням районної ради від 04 листопада 2016 року № 165  було затверджено Районну програму забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2016  - 2018 роки.

Основною метою Програми є реалізація права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб ї їх числа на отримання житла.

  Програма має за мету об’єднати в єдину систему зусилля місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості щодо реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло.  

Реалізація Програми планується шляхом вивчення індивідуальних потреб кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування,  забезпечення статусних дітей, які не мали впорядкованого житла чи вселення їх в приміщення, яке зберігалося за ними, неможливе, позачерговим впорядкованим житлом за останнім місцем проживання.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа»  районною державною адміністрацією були залучені кошти субвенції та 25-26 вересня 2018 року придбано дві однокімнатні квартири на території селища Добровеличківка. Одна квартира була придбана для дитини-сироти Козлової Яніни Андріївни, 26 вересня 2000 року народження, жительки селища Добровеличківка, друга квартира придбана для особи з числа дітей-сиріт Жидкової Альбіни Андріївни, 19 квітня 2000 року народження жительці с.Червона Поляна.

За час дії Програми передбачається, що 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа отримають житло чи впорядкують житло.

Впродовж 2018 року за кошти органів місцевого самоврядування житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа не купувалось  у зв’язку з відсутністю звернень.

Станом на 26 жовтня 2018 року на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 118 дітей. Стосовно житла 1 дитина має свідоцтва про право на його спадщину за законом, 1 дитина має заповіт на будинок, 3 дітей  мають  по ¼ частині житла на праві власності. За  13 дітьми рішеннями виконкомів місцевих рад закріплено житло. На квартирному обліку перебуває 14 дітей, яким виповнилось 16 років.

  • Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки
  • Грудень
  • Служба у справах дітей Добровеличківської райдержадміністрації
  • 3917: Про хід виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки31 жовтня 2018: Про хід виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки!
    Про хід виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки.
    Про хід виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки