Навігація

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки

Проект рішення

 

 

від «      »__________ 2018 року                                                                                                 №

 

смт.Добровеличківка

 

 

Про хід виконання програми по

забезпеченню захисту прав та законних

інтересів дітей в Добровеличківському

районі на  2018-2019 роки

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указом президента України від 16 грудня  2011 року 1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» з метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в районі, посилення відповідальності за виконання вимог законодавства у сфері охорони дитинства, покращення роботи місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо захисту прав дітей,

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Районній державній адміністрації, її структурним підрозділам, органам місцевого самоврядування продовжити виконання Програми відповідно до встановлених термінів. 

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

 

 

Голова районної ради                                                                                                       Л.КОРНІЄНКО

 

Довідка

Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та

законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на  2018-2019 роки

 

Рішенням сесії районної ради від 22 грудня 2017 року № 354 затверджено районну програму по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на  2018-2019 роки.

Метою програми є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в районі, посилення відповідальності за виконання вимог законодавства у сфері охорони дитинства, покращення роботи місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо захисту прав дітей. Основне завдання програми – забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в районі, а саме на охорону здоров’я, здобуття освіти, соціальний захист прав дітей різних категорій. 

Станом на 30 жовтня 2018 року в районі налічується  6296 дітей віком до 18 років. 

На первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 117 дітей. Сімейними формами виховання охоплено 96% дітей.  Для створення більш сприятливих умов  навчання та проживання неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування, пропаганди сімейних форм виховання, у районі функціонує 4 прийомних сімей, в яких виховується 6 дітей, та 2 дитячих будинки сімейного типу в яких виховується 9 дітей.

Станом на 30 жовтня 2018 року в службі у справах дітей райдержадміністрації на обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, перебуває 131 дитина з 50 сімей. З них 2 поставлені на облік як діти, які зазнали насильства, 129 дітей виховуються у  сім»ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

На профілактичному обліку в службі у справах дітей перебуває 4 неповнолітніх, які за скоєння злочинів умовно засуджені.   Неповнолітніх, які б звільнилися з місць позбавлення волі у 2018 році не зареєстровано, у дитячих виховних колоніях перебуває 1 неповнолітній.  

Щокварталу питання про  стан злочинності серед неповнолітніх виноситься на координаційну раду служби у  справах дітей  райдержадміністрації.  Протягом 2018 року неповнолітніми скоєно 4 злочини.  

З цієї загальної статистики  гостро постає проблема збільшення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Саме діти з таких сімей частіше  потребують соціального та правового захисту, саме тут існує загроза дитячої безпритульності та сирітства, діти саме з цих сімей частіше за інших схильні до правопорушень і скоєння злочинів.

Тому спільна робота всіх структурних підрозділів райдержадміністрації з сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини, є однією з найголовніших  на шляху забезпечення   системи захисту прав дітей.  І така робота  проводиться.

 

 

  • Про хід виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки
  • Про хід виконання районної комплексної програми покращення транспортного обслуговування населення та забезпечення безпеки дорожнього руху в Добровеличківському районі на 2016-2020 роки
  • Листопад
  • 3916: Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки31 жовтня 2018: Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки!
    Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки.
    Про хід виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки