Навігація

Календар
«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про проект змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району

                                                                                                                                   проект

  

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

від "___" _________ 2018 року                                                                                        № _______

 

смт Добровеличківка

 

 

Про проект  змін до районної Програми

поліпшення умов обслуговування

розпорядників та одержувачів

бюджетних коштів на території

Добровеличківського району та

впровадження системи

дистанційного обслуговування

"Клієнт казначейства-Казначейство"

на 2017-2021 роки

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №415-р “Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки”, наказу Державної казначейської служби України від 28.08.2015 року №238 “Щодо посилення захисту інформації органів Казначейства” :

 

 1. Визначити розробником проекту змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району та впровадження системи дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства-Казначейство" на 2017-2021 роки Управління Державної казначейської служби України у Добровеличківському районі Кіровоградської області.
 2. Управлінню Державної казначейської служби України у Добровеличківському районі Кіровоградської області розробити проект змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району та впровадження системи дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства-Казначейство" на 2017-2021 роки та подати його на затвердження районною радою. 
 1. Відповідальним виконавцем змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району та впровадження системи дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства-Казначейство" на 2017-2021 роки визначити Управління Державної казначейської служби України у Добровеличківському районі Кіровоградської області. 
 1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ткаченка В.В.

  

Голова районної

державної адміністрації                                                                                В. СМАГЛЮК

 • Листопад
 • Липень
 • Щодо введення в експлуатацію та розширення функцій ПТК “Клієнт Казначейства-Казначейство”
 • ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ, ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ РОЗПОРЯДНИКІВ ІНФОРМАЦІЇ
 • 3591: Про проект змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району14 травня 2018: Про проект змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району!
  Про проект змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району.
  Про проект змін до районної Програми поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району