Навігація

Календар
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі 21 березня 2019 року, фахівцем із соціальної роботи Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді К.ОГРЕБОЮ було проведено захід та тему: «Послуга патронату над дитиною» з працівниками ДНЗ «Веселка» с. Липняжка, охоплено 12 осіб.

У своїй лекції фахівець розповіла про патронат над дитиною, права та обов’язки патронатних сімей, роз’яснила умови утримання та виховання дітей у патронатних сім’ях.

Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту в сім’ї патронатного вихователя та одночасне надання фахівцями соціальної роботи інтенсивних підтримуючих послуг cім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Громадяни які мають намір стати патронатними вихователями, за додатковою інформацією можуть звертатись до Добровеличківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді за адресою: пров. Аркадія Артюха, 10, або за телефоном: 5-19-01.

Докладніше...>>>

6 лютого 2019 року на базі Добровеличківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області проведено індивідуальну роботу з умовно-засудженою молоддю на тему: «Протидія насильству».

 

«Протидія насильству»

 

Метою індивідуальної роботи з даною категорією було ознайомити з поняттям та видами насильства, проінформувати про відповідальність за вчинення насильницьких дій та куди потрібно звертатись за допомогою.

Насильство – це неодноразова дія, а процес, що складається із циклів насильницьких дій. Якщо насильство з’явилося один раз в стосунках між людьми, то є велика ймовірність, що воно повториться.

Кожна людина має право перебувати в безпеці та має право на захист. Звернувшись за допомогою, людина не показує свою слабкість, а зберігає своє життя та здоров’я.

18 січня 2019 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано роботу спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» на території Піщанобрідської сільської ради.

 

Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи на території Піщанобрідської сільської ради

 

До виїзду були залучені спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації, сільської ради та представники правоохоронних органів.

В рамках виїзду було здійснено візит до 4-х сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. З даними сім’ями було проведено роботу спрямовану на  профілактику вживання алкогольних напоїв, покращення житлово-побутових умов.

Окрім того було проведено захід для учнів випускних класів Піщанобрідської спеціальної загальноосвітньої шкли-інтернат І-ІІ ступенів в рамках роботи спеціалізованого формування «Школа самостійного життя» на тему: «Правила успішного спілкування», охоплено 9 учнів, з метою сприяння розвитку навичок комунікації, розширення знань про правила спілкування.

Напередодні відзначення 3 грудня 2018 року Міжнародного дня людей з інвалідністю Добровеличківським районним центром для сім’ї, дітей та молоді, був проведений захід на тему: «Профорієнтація» для дітей з обмеженими можливостями, на базі Піщанобрідської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат, для учнів старших класів.

Метою даного заходу було проінформувати учнів про навчальні заклади для людей з обмеженими можливостями, для отримання професії.

Учні дізнались про два навчальні заклади, це Житомирське вище професійне училище-інтернат та Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля».

 

Захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю

 

Напередодні відзначення 1 грудня 2018 року Дня боротьби зі СНІД Добровеличківським районним центром для сім’ї, дітей та молоді, був проведений захід на тему: «ВІЛ/СНІД» на базі Піщанобрідського професійного аграрного ліцею для студентів.

Основною метою заходу було продовжити формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя.

Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує десь далеко. Проблема ВІЛ/СНІД стосується кожного, і молода людина повинна нести відповідальність за своє здоров’я, збереження якого залежить від особистої безпечної поведінки. ВІЛ не передається через дружбу, гру чи спілкування.

 

Захід до дня боротьби зі СНІД

 

З метою пошуку кандидатів у наставники 16 листопада 2018 року Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Піщанобрідської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат було проведено захід для працівників школи на тему: «Наставництво над дитиною».

Наставництво – добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомоги та індивідуальної підтримки, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Мета наставництва – допомогти дитині підготуватись до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей через спілкування з наставником, отримання спільного з ним досвіду, спостереження за його поведінкою та опанування нових навичок.

Кроки, які потрібно зробити, щоб стати наставником: пройти інформаційну зустріч; написати заяву; зібрати невеликий пакет документів; пройти безкоштовне навчання. отримати висновок про можливість провадження діяльності з організації наставництва над дитиною.

Наставництво здійснюється в індивідуальній формі однією повнолітньою дієздатною особою над однією дитиною.

 

Наставництво над дитиною

  

Громадяни, які мають намір стати наставниками, за додатковою інформацією можуть звертатись до Добровеличківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді за адресою: пров. Аркадія Артюха, 10, або за телефоном: 5-19-01.

В кожної людини осінь різна, для одних це сірі невеселі будні, холод та сумування за літом, для інших – це пора казки, яскравих кольорів, запашних квітів та гарних емоцій.

10 жовтня на прилеглій території Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не було місця сумному ранку та сірому дню. Що може бути краще, ніж відпочинок за корисною справою. Для цього потрібні лише квіти та гарна компанія.

Для працівників Центру осінь - це не лише просто пора року, це - час, коли можна посадити квіти та дерева, зробити затишний куточок для відпочинку, щоб кожна людина могла помилуватись красою та хоч на мить забути про буденні справи.

 

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

Осінь – час яскравих кольорів

 

 

Напередодні відзначення 18 жовтня 2018 року Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, був проведений захід на тему: «Протидія торгівлі людьми» на базі Добровеличківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату для учнів 10-11 класів.

 

Докладніше...>>>

04 жовтня 2018 року було організовано роботу спеціалізованого формування обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» на територіях Червонополянської та Піщанобрідської сільських рад.

Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи на територіях Червонополянської та Піщанобрідської сільських рад

 

Докладніше...>>>

27 вересня 2018 року Добровеличківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато роботу спеціалізованого формування «Школа самостійного життя» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів.

 

Заходи в рамках спеціалізованого формування  «Школа самостійного життя»

 

Заходи проходили на базі Піщанобрідської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат з метою виховання та формування в учнів необхідних вмінь та навичок спрямованих на підготовку до самостійного життя. Ці знання допоможуть дітям самостійно долати перешкоди, рухатись вперед та постійно наближатись до поставлених цілей.

На першому занятті було висвітлено дві актуальні на сьогоднішній час теми – це «Протидія торгівлі людьми», «Попередження та запобігання суїциду серед дітей та молоді».

Феномен торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, набув великого значення та небайдужості громадян до цієї проблеми. Кожна людина, особливо діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування повинні знати елементарні заходи безпеки, щоб не стати «живим товаром».

Тема суїциду є проблемою всіх людей, а особливо під вплив потрапляють підлітки та молодь. Головним запобіжним заходом щодо вчинення самогубства постає запевнення дитини в тому, що її життя дуже цінне для інших, і завжди, за будь-яких обставин близьке оточення зрозуміє її та підтримає.