Навігація

Календар
«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Нарада з головами місцевих рад

 28 жовтня 2019 року голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів нараду з сільськими головами, за участі голови районної ради Людмили Корнієнко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Нарада з головами місцевих рад

 

В ході наради перед присутніми виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Панченко, яка детально зупинилася на питаннях посилення фінансово-бюджетної дисципліни. Було наголошено про своєчасність використання бюджетних коштів, а саме: про максимальне забезпечення своєчасного використання коштів на ті цілі, які передбачені в бюджеті, а в разі виникнення залишків бюджетних призначень на кінець періоду надавати обґрунтоване пояснення.

 

Нарада з головами місцевих рад

 

 Також Оксана Іванівна звернула увагу на своєчасність та достовірність поданої інформації щодо формування районного бюджету на наступний 2020 рік.

По другому питанню виступила Тетяна Пуля, начальник відділу у Добровеличківському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області, яка по інформувала про проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів, наповнення Державного земельного кадастру інформацією про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, встановлення меж населених пунктів та проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

 

Нарада з головами місцевих рад

 

Начальник відділу  відповіла на запитання голів місцевих рад щодо порядку встановлення меж населених пунктів та виготовлення необхідної землевпорядної документації,  ознайомила з Планом-графіком проведення робіт з виготовлення нормативної грошової оцінки населених пунктів на 2019-2020 оціночний рік, розробленим Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та з правовими засадами проведення оцінки земель  визначеними Законом України «Про оцінку земель».

Нарада  відбулася у форматі дискусії, під час якої кожен присутній міг висловити свої думки та висунути пропозиції. 

 • Апаратна нарада
 • Апаратна нарада
 • Апаратна нарада
 • Нарада з головами місцевих рад
 • Нарада з головами місцевих рад
 • 4569: Нарада з головами місцевих рад28 жовтня 2019: Нарада з головами місцевих рад!
  Нарада з головами місцевих рад.
  Нарада з головами місцевих рад