Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації

28 серпня 2019  року, під головуванням заступника  голови районної державної адміністрації - голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Добровеличківській районній державній адміністрації Василя Ткаченка,   відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації. 

Начальник  Добровеличківського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Дар’я Чередник  доповіла про випадок виявлення африканської чуми свиней в особистому селянському господарстві на території  с. Миколаївка, Добровеличківського району. Зокрема, поінформувала членів комісії що, при дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Черкаській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби 28 серпня 2019 року  встановлено діагноз на африканську чуму свиней. 

Заслухавши та обговоривши надану  інформацію, керуючись  ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину»,  «Інструкцією щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней»,  затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 07 березня 2017 року № 111, що зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300, члени комісії вирішили оголосити територію с. Миколаївка, Добровеличківського району, Кіровоградської області епізоотичним вогнищем спалаху африканської чуми свиней та вважати неблагополучним пунктом щодо африканської чуми свиней, а також встановити карантин.                                                                                                              

Також було визначено  зону спостереження (нагляду) в радіусі 10 км, від зовнішніх меж зони захисту, в яку віднесено населенні пункти в Добровеличківському районі: с. Новопетрівка,   с. Мала Помічна,    с.Перчунове,   с. Олексіївка,    м. Помічна,   с. Сміливе,  с. Кирилівка.

В зону спостереження підпадають і населені пункти Новоукраїнського району, а саме: с. Піддубне,   с. Новопавлівка,   с. Помічна, с. Мала Тимошівка,   с. Червоний розділ,  про що проінформовано   ДНПК при Новоукраїнській райдержадміністрації.

В ході роботи комісії було  затверджено «План заходів щодо локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території с.Миколаївка, Добровеличківського району та недопущення розповсюдження даного захворювання на території Кіровоградської області».  

Було вирішено створрити групи для вилучення тварин, до складу яких включити спеціалістів ветеринарної медицини Добровеличківського району, органів місцевого самоврядування, Національної поліції, ДСНС.

  • Про роботу районних комісій
  • Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії
  • ПОВІДОМЛЕННЯ
  • Про роботу районних комісій
  • Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
  • 4447: Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації29 серпня 2019: Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації!
    Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.
    Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації