Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

08 липня 2019 року голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів апаратну нараду з  начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

По першому питанню перед присутніми виступила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Магаревич, яка поінформувала присутніх про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі.

 

Апаратна нарада

 

Середній розмір заробітної плати працівників підприємств, установ і організацій району за І квартал 2019 року становив 8807,0 грн. Рівень заробітної плати по району перевищив середній показник по Кіровоградській області на 17,1%.

У червні 2019 року середня заробітна плата працівників освіти склала 6 899,0 грн. ( у тому числі педагогічних працівників закладів середньої освіти – 9941,0 грн.), охорони здоров’я – 6 997,0 грн.( у тому числі лікарів – 9982,0 грн.,середнього медичного персоналу – 6008,0 грн.), працівників культури – 5129,0 грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати станом 01 червня 2019 року у Добровеличківському районі відсутня. Протягом 2018 року заборгованості не було.

 Про завдання органів влади, органів місцевого самоврядування та Національної поліції в районі щодо попередження злочинів проти дітей, дотримання прав неповнолітніх  доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Валентина Яценко, яка зазначила, що станом на 01 липня 2019 року на обліку  в службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 113 дітей з 44 сімей, 1 - дитина поставлена на облік через насильство в сім’ї, 1 – по причині самовільного залишення місця свого постійного проживання, решта 111 дітей поставлені на облік, як діти що проживають у сім’ях, де відсутні умови для повноцінного розвитку дітей, батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, зловживають алкоголем, безвідповідально виконують свої батьківські обов’язки.

Спеціалістами Служби за І півріччя 2019 року проведено 22 рейди по опрацюванню сімей, складено 75 актів обстеження умов їх проживання та проведено профілактичну роботу з батьками та дітьми.

Також голова районної державної адміністрації заслухав інформації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану справ в підзвітних галузях.

Зокрема, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Силенко поінформувала учасників наради  про результати співбесіди, яка відбулася 03 липня 2019 року в Управлінні освіти, молоді та спорту облдержадміністрації та детально зупинилася на питаннях підготовки до нового навчального року та опалювального сезону.

Директор комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр медико-санітарної допомоги» Валентина Резніченко розповіла  про хід виконання в районі урядової програми «Доступні ліки». Наразі в районі  необхідно розширити мережу аптек, які будуть співпрацювати з медичною установою, що дасть можливість зробити “Доступні ліки” доступними для кожного, особливо це стосується пацієнтів, які живіть у сільській місцевості.

Також під час наради розглядалися питання про проведення ремонтних робіт на дорогах району та про перерахунок  пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 01 липня 2019 року.

Василь Смаглюк,  за підсумками наради по кожному із розглянутих питань, надав ряд зауважень та доручень керівникам районних служб.

 

Апаратна нарада

 

 

  • Апаратна нарада
  • Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення
  • Про роботу районних комісій
  • Апаратна нарада
  • 4367: Апаратна нарада8 липня 2019: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада