Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Проведено семінар-нараду з підготовки до проведення збирання зернових та зернобобових культур

27 червня 2019 року на базі СТОВ «Агрофірма Зоря» в с. Карбівка, Добровеличківського району, управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації проведено семінар-нараду з питань підготовки та стратегії збирання зернових і зернобобових культур у 2019 році, за участю керівників та спеціалістів агроформувань району.

Перед  присутніми виступила начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Лариса Кошман, яка зазначила, що на території Добровеличківського району посіяно ранніх зернових і зернобобових культур 25162 га, з яких озимий ячмінь 5828 га, ярий ячмінь 2587 га, горох 877 га, жито 9 га, яра пшениця 360 га, овес 65 га, ріпак 4492 га.

Зернозбиральна та зерноочисна техніка сільськогосподарських підприємств району перебуває у справному технічному стані. У залученні зернозбиральних комбайнів з інших регіонів, на даний час не має потреби. По Добровеличківському району налічується 180 одиниць зернозбиральних комбайнів, з яких 65 одиниць вітчизняного виробництва та 115 іноземного.

Елеватори, вагові та сушарні господарства, токи і складські приміщення району підготовлені в повному обсязі до приймання, сушіння та зберігання зерна.

Під час семінару-наради з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств проведено роз’яснювальну роботу щодо їх персональної відповідальності за дотриманням законодавства з охорони праці та пожежної безпеки.

З метою недопущення виникнення пожеж на полях, працівниками Добровеличківського районного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області проведено протипожежні інструктажі із працівниками, задіяними на роботах по збиранню врожаю. Також, доведено до відома суб’єктів господарювання, вимоги чинних нормативних документів щодо безумовного дотримання ними правил пожежної безпеки, у тому числі про категоричну заборону спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях як під час зернозбиральної кампанії, так і після її завершення, вимоги щодо обкошення (із прибиранням скошеного) і оборювання смугою не менше 4 м завширшки хлібних полів (при досягненні воскової стиглості колосових) в місцях їх прилягання до лісових та торф’яних  масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць.

  • Відбувся семінар для працівників агропромислового комплексу
  • Апаратна нарада
  • 4354: Проведено семінар-нараду з підготовки до проведення збирання зернових та зернобобових культур27 червня 2019: Проведено семінар-нараду з підготовки до проведення збирання зернових та зернобобових культур!
    Проведено семінар-нараду з підготовки до проведення збирання зернових та зернобобових культур.
    Проведено семінар-нараду з підготовки до проведення збирання зернових та зернобобових культур