Навігація

Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

25 березня 2019 року голова  районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів  чергову апаратну нараду за участю начальників управлінь, структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

Про стан реалізації в районі політики енергозбереження учасників наради поінформувала головний спеціаліст  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Людмила Майстер.

 

Апаратна нарада

 

  Виступаюча зазначила, що з метою зменшення споживання енергетичних ресурсів протягом 2018 року в закладах освіти, культури та охорони здоров’я проводилися заходи з впровадження нових енергоефективних проектів та ресурсозберігаючих технологій, а саме: здійснювалися поточні та капітальні ремонти приміщень, котелень, харчоблоків, утеплення стін, реконструкція  дахів, встановлювалися енергозберігаючі вікна та двері тощо.    

Крім заходів з енергозбереження, на території району впроваджувалися інвестиційні проекти з виробництва відновлювальної енергії. За 2018 роки реалізовано два проекти: встановлення фізичними особами 32-х сонячних батарей потужністю  30 кВт кожна, на території 8 сільських рад; встановлення сонячних батарей потужністю 250 кВт ТОВ "Світлодар", смт Добровеличківка.

В найближчі 2-3 роки планується впровадження інвестиційних проектів з виробництва відновлювальної енергії, а саме: встановлення двох потужних вітроенергетичних установок ВЕУ ТГ потужністю 2100 кВт вартістю  20 млн. грн.; будівництво сонячної фотоелектростанції «Енергія ДВ», розміщення якої передбачається на земельній ділянці 160,0 га (за межами населеного пункту) із залученням коштів у сумі  8 млн. дол. США на території колишнього цукрового заводу в с. Липняжка.

В ході наради Василь Смаглюк  наголосив на необхідності  провести спільну нараду за участі керівників правоохоронних органів та державної служби України з незвичайних ситуацій по забезпеченню правопорядку  та  публічної безпеки на виборах. Працівники силових структур повинні ефективно та якісно реагувати на будь-які події, пов’язані з виборчим процесом, а також своєчасно приймати процесуальні рішення. «Тільки чіткі скоординовані дії наших служб забезпечать правопорядок  та надійне забезпечення публічної безпеки громадян під час виборів», - зауважив керівник району.

Під час наради була розглянута поточна ситуація в районі, обговорені питання діяльності райдержадміністрації,  служб району за минулий тиждень та  намічені плани роботи на поточний. Зокрема, обговорено питання про перехід до системи надання субсидій у грошовій формі (монетизації)  та  виплату одноразової допомоги найменш захищеним пенсіонерам району у березні та квітні 2019 року.

 

Апаратна нарада

 

  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 4223: Апаратна нарада25 березня 2019: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада