Навігація

Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

  12 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів  апаратну нараду за участю начальників управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

По першому питанню  про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад виступив заступник начальника відділу у Добровеличківському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Олександр Ковальчук, який повідомив, що у комунальну власність об’єднаних територіальних громад Тишківській ОТГ було передано 253 земельні ділянки загальною площею 3944,7 га та 2 ділянки загальною площею 70,57 га Помічнянській ОТГ.

 

Апаратна нарада

 

В цьому році проводяться підготовчі роботи з інвентаризації земель державної власності для передачі їх у комунальну власність новостворених Добровеличківської та Піщанобрідської ОТГ. Запланований обсяг робіт на площу по Добровеличкіській ОТГ складає 2368 га та Піщанобрідській ОТГ -  2706 га.

Про  підготовку  та  проведення  чергових  виборів  Президента  України

31 березня 2019 року доповів начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Роман Холін, який зазначив, що відділом ведення державного реєстру виборців ведеться постійна робота по наповненню та аналізу коректності даних бази Державного реєстру. Виступаючий  зазначив, що станом на 12 лютого 2019 року в Добровеличківському районі  створено 42 виборчі дільниці на яких зареєстровано 25 985 виборців, з них 651 виборців нездатних пересуватися самостійно.

 

Апаратна нарада

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 08 лютого 2019 року «Про підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на території області» на районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування покладено обов’язки забезпечити належне матеріально-технічне забезпечення територіальних виборчих дільниць, охорону приміщень, утворення відповідних районних та міських робочих груп з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року та сприяння офіційним спостерігачам від іноземних держав та міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень під час виборчого процесу.

Також він повідомив, що відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації буде працювати у вихідні дні 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 березня 2019 року, куди виборці можуть звернутися за необхідністю  перевірки або зміни своєї адреси чи особистих даних.

Про стихійну торгівлю та ризики для здоров’я населення поінформувала начальник Добровеличківського районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Дар’я Чередник.

Кожен, купуючи їжу на вулиці, повинен усвідомлювати всі ризики для здоров’я, оскільки в більшості випадків вулична торгівля в Україні незаконна. «Побороти стихійну торгівлю досить непросто» - наголосила Дар’я Чередник. Купуючи їжу на вулиці, покупець бере відповідальність на себе і робить це свідомо. В 90% випадків така торгівля незаконна, адже законодавство вимагає реєстрації потужностей, у тому числі торгівельних. Споживач розуміє, що це порушення і йде на це.  

На території Добровеличківського району наявні 3 агропродовольчі ринки, де є лабораторії, проводяться спеціалізовані ярмарки. Тому жителям району варто уникати придбання «з асфальту» такої продукції, як м’ясо, молоко, молочні продукти.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств поінформували про стан справ у підзвітних галузях.

 

Апаратна нарада

 

Апаратна нарада

 

 

  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 4131: Апаратна нарада12 лютого 2019: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада