Навігація

Календар
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

21 січня 2019 року заступник голови  районної державної адміністрації Василь Ткаченко провів чергову апаратну нараду за участю начальників управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

Начальник  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Силенко поінформувала про стан та пріоритети розвитку професійної (професійно-технічної) освіти Добровеличківського району, яка зазначила що своєчасне проведення профорієнтаційної  роботи з учнівською молоддю є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Районним центром зайнятості спільно з працівниками освіти та роботодавцями проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи, які покликані допомогти дітям  у правильному виборі професії та побудові кар'єри, у формуванні   реальних уявлень про сучасне виробництво, актуальні професії на ринку праці, умови праці, перспективи професійного зростання тощо.

 

Апаратна нарада

 

 Професійно-технічну освіту молоді нашого району надають два навчальних заклади - Добровеличківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, який пропонує навчання за спеціалізацією водії автотранспортних засобів і оператор комп’ютерного набору та Піщанобрідський професійно - технічний аграрний ліцей, який пропонує навчання за спеціалізаціями:тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування, електрозварювальник ручного зварювання офісний службовець (бухгалтер), кухар-кондитер, перукар (перукар-модельєр),  манікюрник.

 Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учнівською молоддю щодо вирішення питання вибору професії в сучасних соціально-економічних умовах. З цією метою фахівцями центру зайнятості, педагогічними працівниками проводяться профорієнтаційні заходи для школярів, педагогів, батьків, реалізовуються такі масштабні проекти як – «День відкритих дверей», «Будь студентом на 1 день», різноманітні акції, конкурси тощо. Випускники навчальних закладів можуть  взяти участь у будь-якому профорієнтаційному заході, зокрема у тренінгах для юнацтва, ярмарках та міні-ярмарках вакансій, засіданнях «круглих столів» із залученням соціальних партнерів та ін.  

Під час наради заступник голови районної державної адміністрації Василь Ткаченко заслухав інформації  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану справ по галузях.

 

Апаратна нарада

 

Також в ході наради Василь Ткаченко зазначив, що у зв’язку з нестабільними погодними умовами  комунальним підприємствам та органам місцевого самоврядування необхідно продовжувати роботи з розчищення комунальних доріг та автошляхів від снігу для забезпечення безпеки руху автотранспорту та пішоходів. Також розчищати вулиці від заметів у населених пунктах, щоб люди могли вільно пересуватися вулицями та тротуарами.

По завершенню наради присутні детально обговорили заходи з  підготовки та проведення в районі  урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України – 100-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.    

 

Апаратна нарада

 

  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 4087: Апаратна нарада21 січня 2019: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада