Навігація

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Не зупинятися на досягнутому!

18 грудня в Добровеличківській райдержадміністрації відбулося засідання Ради регіонального розвитку району під головуванням  голови районної державної адміністрації Василя Смаглюка.

З нагоди святкування Дня святого Миколая вихованці КЗ «Добровеличківське НВО спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат» подарували гарний настрій присутнім святковими вітаннями.

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

У своїй промові голова районної державної адміністрації зазначив, що протягом останніх п’яти років головними викликами перед владною командою Добровеличківщини стали формування тривалої стратегії розвитку нашого краю, визначення найбільш пріоритетних та реалістичних цілей, програм і проектів розвитку району, побудова механізму їх реалізації. Разом з тим  Василь Смаглюк  ознайомив з основними досягненнями району, проаналізував виконання бюджетних проектів та окреслив основні тенденції розвитку території. Керівник детально зупинився на досягненнях фермерських господарств та підприємств району, на результатах роботи по втіленню реформ освіти, медицини та децентралізації, отриманих завдяки підтримці районної влади та спільних зусиль небайдужих жителів Добровеличківщини.

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

Викладена ініціатива є вдалим прикладом співпраці та кропіткої роботи у досягненні позитивних результатів між районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування та громадськістю.

Про ефективну взаємодію органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування щодо напрацювання новітніх підходів у галузі освіти, медицини, децентралізації та у сфері регіонального розвитку району інформувала голова районної ради Людмила Корнієнко.

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

Своїми досягненнями також мали змогу поділитися представники територіальних громад. Наразі, про перспективи розвитку та  труднощі  на шляху до успіху Червонополянської сільської ради у складі майбутньої ОТГ  розповіла  сільський голова  Ольга Павленко.

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

Про роль агроформувань у соціально-економічному розвитку території детально поінформувала голова СФГ «Центр» Ніна Селецька,  повний кавалер відзнаки Президента України «Орден княгині Ольги».   

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

«Органи виконавчої влади на місцях повинні створити всі умови для того щоб сільгоспвиробник міг з упевненістю у завтрашньому дні, відчуваючи підтримку від влади, а не перепони, виробляти якісну сільськогосподарську продукцію, модернізувати та розширювати виробництво. Адже від цього у кінцевому підсумку залежать надходження до бюджетів, створення робочих місць, насичення споживчого ринку якісною продукцією», - акцентувала Ніна Федорівна.

Підводячи підсумки, голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк наголосив, що поряд з питаннями економічного розвитку району на постійному контролі перебуває і питання забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа. Радісною подією на завершення Ради стало вручення ключів від однокімнатної квартири Дарії Малаховій, придбаної за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

Тож маючи здобутки за останні п'ять років, можемо впевнено рухатися до поставлених цілей, адже маємо амбітні завдання та досвід їх виконання, головне - не зупинятися на досягнутому.

 

Не зупинятися на досягнутому!

 

  • Пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради
  • ПРОТОКОЛ
  • 4015: Не зупинятися на досягнутому!18 грудня 2018: Не зупинятися на досягнутому!!
    Не зупинятися на досягнутому!.
    Не зупинятися на досягнутому!