Навігація

Календар
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

16 липня 2018 року голова райдержадміністрації Василь Смаглюк провів чергову апаратну нараду за участю начальників управлінь,  відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

Про релігійну ситуацію в районі та проведення 1030 річчя Хрещення Київської Русі – України учасників наради ознайомив  керівник апарату районної державної адміністрації Іван Потураєв.   

Виступаючий зазначив, що релігійну мережу району складають 27 релігійних громад  п’яти конфесійних напрямків, які працюють із зареєстрованими статутами., крім того на території району також діють 5 незареєстрованих релігійних громад.

Районною державною адміністрацією налагоджено тісну співпрацю з релігійними громадами району. Владою підтримуються всі конструктивні починання щодо духовного відродження краю. Керівники православних релігійних організацій беруть участь в урочистих заходах з нагоди  ювілейних і пам’ятних дат.

Також керівник апарату детально окреслив план районних заходів   із підготовки та відзначення в районі 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

 У ході наради було заслухано інформації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану справ по галузях.  Розглядалися питання про попередні підсумки збирання ранніх зернових та зернобобових культур у 2018 році,  про стан пільгового  перевезення соціально незахищених категорій населення та літнє оздоровлення дітей, про сприяння працевлаштування учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, про підготовку закладів освіти до нового навчального року та стан впровадження в районі програми «Нова українська школа», про стан підготовки до проведення районного фестивалю «Ми- українці».

 

Апаратна нарада

 

Апаратна нарада

 

Апаратна нарада

 

По кожному із розглянутих питань  головою районної державної адміністрації  було надано ряд зауважень та доручень керівникам районних служб.

  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 3715: Апаратна нарада17 липня 2018: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада