Навігація

Календар
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

11 червня 2018 року голова районної державної адміністрації В. Смаглюк провів щотижневу апаратну нараду за участі  начальників управлінь, відділів, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

Про результати виконання протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року щодо проведення позапланових перевірок дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у культурно-видовищних, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням,поінформував присутніх О.Дишлиук, начальник Добровеличківського РВ У ДСНС України в Кіровоградській області. 

 

Апаратна нарада

 

Про хід проведення реформування первинної ланки медицини інформував Ю.Павленко, головний лікар комунального закладу «Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», озвучивши показники в розрізі місцевих рад. Також,  Юрій Володимирович нагадав присутнім, що договір із сімейним лікарем потрібно укласти до01 липня поточного року, адже якщо до вказаної дати не буде обрано сімейного лікаря, то безкоштовну медичну допомогу можна буде отримати лише у разі невідкладної необхідності. 

Керівник апарату райдержадміністрації І. Потураєв проаналізував стан виконання запланованих заходів минулого тижня, виконання контрольних документів та ознайомив із заходами на поточний тиждень і зазначив, що відповідальними за проведення онлайн-нарад є начальники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації. Також, керівник апарату акцентував увагу учасників наради на якісній підготовці нагородних документів для відзначення підлеглих з нагоди державних та професійних свят.

В ході наради В. Смаглюк звернув увагу присутніх на необхідності виконання завдань, які ставляться перед органами влади й повинні бути виконаними у повному обсязі й на посиленні персональної відповідальності керівників за доручену ділянку роботи.  

За підсумками наради, по кожному із розглянутих питань, головою районної державної адміністрації В. Смаглюком було надано ряд зауважень та доручень.

 

Апаратна нарада

 

  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 3664: Апаратна нарада11 червня 2018: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада