Навігація

Календар
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

14 травня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк  з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

По першому питанню про стан пенсійного забезпечення громадян та дотримання законодавства про працю страхувальниками в бюджетній сфері перед учасниками  наради  виступила  начальник Добровеличківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян головного управління ПФУ в Кіровоградській області Лариса Стеценко, ознайомивши присутніх зі змінами у пенсійному забезпеченні та проведеними Пенсійним фондом України перерахунками пенсій з 1 січня 2018 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03 жовтня 2017 № 2148-VIII.

 

Апаратна нарада

 

На завершення свого виступу Лариса Петрівна наголосила, що серед пріоритетних завдань установи залишається забезпечення стабільних та у повному обсязі пенсійних виплат населенню та вжиття заходів для захисту прав застрахованих осіб на гідне пенсійне забезпечення.

 Про стан впровадження інклюзивної освіти в районі, основні  проблеми та завдання поінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Силенко, яка зазначила, що в дев’яти  загальноосвітніх закладах району для   дітей з особливими освітніми потребами організовано інклюзивну форму навчання, яка полягає в здійсненні психолого-педагогічного супроводження  дітей працівниками психологічної служби (практичними психологами, соціальними педагогами).   

 

Апаратна нарада

 

17 квітня 2018 року під час візиту Марини Порошенко на Кіровоградщину представники Добровеличківського району долучилися до підписання Меморандуму про співпрацю з облдержадміністрацією у питаннях створення і функціонування інклюзивно-ресурсних центрів. Результатом виконання цього Меморандуму буде створення на території району інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами.

По завершенню наради Василь Смаглюк обговорив  з начальниками управлінь та керівниками територіальних органів міністерств і відомств України ситуацію в районі та намітив плани роботи на наступний тиждень.

 

Апаратна нарада

 

  • Апаратна нарада
  • АПАРАТНА НАРАДА
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 3592: Апаратна нарада14 травня 2018: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада