Навігація

Календар
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Сергій Кузьменко у чергове наголосив: Децентралізаційна реформа – одна з найуспішніших у державі
На засіданні колегії облдержадміністрації голова ОДА Сергій Кузьменко звернув увагу керівників територій на необхідність виконання в області завдань, які стосуються пріоритетних напрямків розвитку держави та перебувають на його особистому контролі. Одне з таких завдань – успішне проведення децентралізаційної реформи.

Сергій Кузьменко у чергове наголосив: Децентралізаційна реформа – одна з найуспішніших у державі

 

Голова облдержадміністрації зазначив, що 29 квітня відбулися перші вибори у трьох об’єднаних територіальних громадах Кіровоградщини. Він привітав новообраних керівників ОТГ Богдана Курупа (Приютівська ОТГ Олександрійського району), Андрія Коломійцева (Новопразька ОТГ Олександрійського району) та Наталію Стрикуль (Дмитрівська ОТГ Знам'янського району), а також депутатів місцевих рад. Сергій Кузьменко підкреслив, що новообрані голови об’єднаних громад – досвідчені управлінці, які очолювали децентралізаційні процеси на зазначених територіях і сприяли об'єднанню. "Як засвідчив результат виборів, люди сьогодні довіряють тим менеджерам, які не словами, а справами доводять свою ефективність. Результат цих керівників переконливий, оскільки вони отримали від 50 до 80 відсотків голосів виборців", - зауважив керівник ОДА.
Сергій Кузьменко також наголосив, що на сьогодні децентралізаційна реформа, що орієнтована на створення в Україні європейської моделі управління, є однією з найуспішніших реформ у державі. Завдання нових керівників – зробити все, щоб рівень життя людей став кращим і вони відчули позитивні зміни.
Відзначив голова облдержадміністрації і високий рівень організації проведення минулих виборів до ОТГ: "Не чув про жодні судові процеси щодо оскарження результатів. Поінформований, що кожен голос виборців врахований і працівники комісій встановлювали справедливий чесний результат без непорозумінь". Однак, за словами Сергія Кузьменка, забагато шуму і галасу було під час передвиборчої кампанії, зокрема, інформації про застосування заборонених технологій. "Звертаюся до правоохоронних органів і вимагаю, щоб усі зафіксовані випадки були обов’язково розслідувані, доведені до логічного завершення, а винуватці порушення демократичних процесів – покарані згідно чинного законодавства. Ми не дозволимо, щоб в Україні політичними партіями відпрацьовувалися брудні технології", - наголосив керівник ОДА та закликав представників політичних партій під час проведення наступної виборчої кампанії застосовувати виключно законні методи агітації і політичної боротьби.
  • У Кіровоградській ОДА керівників територій проконсультували з питань земельного законодавства
  • Освітня реформа для дітей з особливими потребами
  • Робочий візит голови облдержадміністрації
  • Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об*єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів 29 жовтня 2017 року ПОСТАНОВА №7
  • РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ТА ВИРІШЕННЯ ЇХ ПРОБЛЕМ – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ ВЛАДИ
  • 3564: Сергій Кузьменко у чергове наголосив: Децентралізаційна реформа – одна з найуспішніших у державі3 травня 2018: Сергій Кузьменко у чергове наголосив: Децентралізаційна реформа – одна з найуспішніших у державі!
    Сергій Кузьменко у чергове наголосив: Децентралізаційна реформа – одна з найуспішніших у державі.
    Сергій Кузьменко у чергове наголосив: Децентралізаційна реформа – одна з найуспішніших у державі