Навігація

Календар
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

02 квітня 2018 року голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів апаратну нараду за участю начальників управлінь, структурних підрозділів  райдержадміністрації,  керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

Про підготовку проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» доповів начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василь Чернега, який зазначив, що станом на 01 квітня 2018 року на території району знаходиться 81 кладовище, 22 пам’ятники та 17 братських могил. Відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту райдержадміністрації розроблено та затверджено 2 схеми санітарного очищення населених пунктів. До голів місцевих рад доведено інформацію щодо постійного контролю та моніторингу робіт з благоустрою на території району та рекомендовано провести комплекс заходів по приведенню в належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих до них територій.

 

Апаратна нарада

 

Про стан посівів озимих культур після перезимівлі та державні програми підтримки сільськогосподарського виробництва у 2018 році присутніх поінформував заступник начальника начальник відділу координації агропромислового виробництва та продовольства управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Андрій Вигуляр.

 

Апаратна нарада

 

Виступаючий зазначив, що управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечено щотижневий моніторинг стану посівів озимих культур та їх фіто санітарний стан. За результатами останніх обстежень, озимі зернові на площі 18972 га (100%)  та сходи озимого ріпаку на площі 2719 га (100%) знаходяться у доброму та задовільному стані.

Також він повідомив, що 07 лютого Кабінет Міністрів України схвалив програми підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами у рамках Державного бюджету на 2018 рік. Загальна сума підтримки складе 6,3 млрд. грн.. проти 5,5 млрд. грн..в минулому році. Основні зусилля сконцентровано на галузях, які зможуть забезпечити довготривалий економічний ефект. Чимало уваги приділено тваринництву  та рослинництву.

Для більш детального ознайомлення населення району із програмами державної підтримки аграрного сектору їх було розміщено на сайті райдержадміністрації, в газеті «Сільське життя», надіслано на електронні адреси підприємств та сільських рад.

Під час підведення підсумків апаратної наради Василь Смаглюк дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та наголосив на необхідності дотримання працівниками загальновизнаних етичних норм та  належної службової поведінки. Не допускати можливих порушень, підвищувати рівень персональної відповідальності у підготовці контрольних документів та інформацій, що подаються до обласної державної адміністрації.       

 

Апаратна нарада

 

  • АПАРАТНА НАРАДА
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Підготовка до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
  • Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту Добровеличківської райдержадміністрації
  • 3506: Апаратна нарада2 квітня 2018: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада