Навігація

Календар
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Наш успіх - у взаємодії

29 березня 2018 року в райдержадміністрації за сприяння управління комунікацій з громадськістю відбувся семінар – навчання на тему: «Взаємодія інститутів громадянського суспільства  з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування» за участі голови районної державної адміністрації Василя Смаглюка, голови районної ради Людмили Корнієнко, представників громадських організацій Добровеличківського району, Помічнянської міської та Тишківської сільської об’єднаних територіальних громад, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Наш успіх - у взаємодії

 

Начальник відділу комунікацій та консультацій з громадськістю управління комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Світлана Голота ознайомила учасників заходу з основними механізмами взаємодії влади з громадськістю, охарактеризувала основні проблеми, що існують у взаємодії органів влади з громадськістю, визначила напрями вдосконалення діалогу на регіональному рівні для налагодження активного партнерського співробітництва між громадськими організаціями  і місцевими органами влади.

Також перед присутніми виступила голова осередку в м. Кропивницький Асоціації сприяння самоорганізації населення Алла Волошина, яка розповіла про основні методи самоорганізації населення й наголосила, що залучення громадськості до співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування є необхідною умовою прозорості та ефективності їх діяльності. Співпраця між  громадою та владою є запорукою успішної управлінської діяльності,особливо на місцевому рівні, де прийняття конструктивних рішень позитивно впливає на соціально-економічний  та культурний розвиток громади.

 

Наш успіх - у взаємодії

 

Як зазначив керівник району, на рівні органів влади приділяється увага створенню сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства. Представники громадськості, долучаючись до ініціатив та створюючи їх, мають можливість брати участь у реалізації суспільно-значущих та корисних проектів, у вирішенні проблемних питань тощо.

Члени Громадської ради при райдержадміністрації активно долучилися до обговорення теми семінару та висловили свою думку щодо проблем нашого району в питаннях децентралізації, охорони здоров’я та подальшої співпраці інститутів громадянського суспільства  з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Наш успіх - у взаємодії

 

Наш успіх - у взаємодії

 

  

  • Публічний звіт голови районної державної адміністрації В.Смаглюка
  • Взаємодія влади і громадськості – інструмент розвитку території
  • Начальника відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
  • ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи із підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при райдержадміністрації
  • Структура апарату районної державної адміністрації
  • 3491: Наш успіх - у взаємодії29 березня 2018: Наш успіх - у взаємодії!
    Наш успіх - у взаємодії.
    Наш успіх - у взаємодії