Навігація

Календар
«    Серпень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

12 березня 2018 року голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк  провів чергову апаратну нараду за участю начальників управлінь,  відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

Про стан здійснення державної регуляторної політики в Добровеличківському районі у 2017 році поінформувала  начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Ірина Височанська, яка висвітлила основні  особливості здійснення державної регуляторної політики органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

 

Апаратна нарада

 

Відповідно до статей 7,13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності»  органи місцевого самоврядування  до 15 грудня 2017 року затвердили у встановленому порядку власні плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

З метою здійснення моніторингу реалізації державної регуляторної політики селищною та сільськими радами щокварталу  до районної державної адміністрації надається інформація про стан забезпечення державної регуляторної політики.

Під час обговорення даного питання голова районної державної адміністрації зазначив, що головам місцевих рад необхідно приділяти більше уваги питанню збільшення місцевих податків та зборів, наголошуючи, що  це призведе до збалансування бюджету та покращення розвитку соціальної сфери населених пунктів району.

В ході наради керівник апарату районної державної адміністрації Іван  Потураєв проаналізував стан виконавської дисципліни, а саме про неухильне дотримання нормативних вимог щодо строків виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України та розпоряджень, доручень голови облдержадміністрації, які перебувають на контролі в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Керівник апарату звернув увагу присутніх на необхідність поліпшення якості опрацювання документів, своєчасності надання документів безпосереднім виконавцям і здійснення контролю за станом їх виконання.

За підсумками наради, по кожному із розглянутих питань, головою районної державної адміністрації було надано ряд зауважень та доручень керівникам районних служб.

 

Апаратна нарада

 

  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 3443: Апаратна нарада12 березня 2018: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада