Навігація

Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Добровеличківському району – 95!

03 березня 2018 року в районному краєзнавчому музеї відбулися урочисті заходи з нагоди 95-річчя утворення Добровеличківського району за участі керівників району, представників трудових колективів установ та організацій, громадськості та жителів селища.

 

Добровеличківському району – 95!

  

У рамках заходів було організовано виставку «Добровеличківшина: від минулого до сучасності», на якій були представлені досягнення нашого району в аграрних, промислових, творчих та культурних галузях.

 

Добровеличківському району – 95!

 

Добровеличківському району – 95!

 

Добровеличківському району – 95!

 

 

95 років потому, в березні 1923 року, відповідно до Постанови  Всеукраїнського центрального виконавчого комітету про утворення нових територіальних одиниць - в Одеській губернії був утворений Первомайський округ і в його складі - Добровеличківський район.

Із непересічною подією в історії району присутніх привітали заступник голови районної державної адміністрації В.Ткаченко та заступник голови районної ради А.Огреба, які у своїх виступах подякували всім, хто творив   історію нашого краю, чиї героїзм, ратний труд і талант заслужили всенародне визнання, хто своєю працею сьогодні вносить вагомий внесок у спільну справу, дбаючи про сучасний  розвиток району, щоб зробити його ще кращим, заможнішим і привабливішим.

 

Добровеличківському району – 95!

 

Даний захід став свідченням того, що добровеличківська земля багата своїми талановитими людьми, письменниками, художниками, співаками і музикантами. Гортаючи сторінки нашої історії, ми маємо пам’ятати її головні віхи і значущі події, які будуть нас надихати на нові звершення в ім’я процвітання нашого спільного дому – Добровеличківщини – географічного центру України!  

  • ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ
  • Про підготовку та відзначення в районі 75-ї річниці утворення Кіровоградської області та 90-річчя утворення Добровеличківського району
  • 3421: Добровеличківському району – 95!5 березня 2018: Добровеличківському району – 95!!
    Добровеличківському району – 95!.
    Добровеличківському району – 95!