Навігація

Календар
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє

27 лютого 2018 року у великій залі райдержадміністрації відбувся круглий стіл за головування першого заступника голови обласної державної адміністрації С. Коваленка щодо проведення геологічної дорозвідки родовища літієвих руд на території Тернівської сільської ради – як механізму подальшого соціально-економічного розвитку громади. У вступному слові С. Коваленко наголосив, що метою чергової зустрічі з представниками громадської ради при райдержадміністрації, громадськості сіл Тернівської сільської ради та місцевих депутатів є обговорення намірів щодо здійснення комплексу геологічних досліджень, який включатиме буріння свердловин, зокрема уточнення інженерно-геологічних і гідрогеологічних умов, довивчення деяких гідрогеологічних питань. Даний проект передбачає будівництво потужного бюджетоутворюючого підприємства, яке дозволить розвиватися території в різних напрямках. На сьогодні важливим початковим етапом є ремонт доріг, покращення соціальної інфраструктури села.

 

Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє

 

За словами голови районної державної адміністрації В. Смаглюка, районна влада зацікавлена і докладатиме всіх зусиль, аби Тернівська громада отримала максимум преференцій від даного проекту. Як уже зазначалося, будівництво видобувного підприємства не призведе до позбавлення селян права користування землею, інвестор нестиме повну відповідальність за проведення робіт. Громадська думка в даному питанні є принциповою, саме тому на даний час ведеться активна роз’яснювальна робота серед жителів території.

 

Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє

 

Позицію органів місцевого самоврядування в даному питанні висловила голова районної ради Л. Корнієнко. На сьогодні літій є ключовим елементом для виробництва акумуляторів, причому як у побутовому сенсі, так і у великих промислових масштабах, тому даний проект стане інвестицією в майбутнє не тільки Тернівської громади, а й всього району.

Не менш важливим фактором у даному питанні є думка громадської ради при райдержадміністрації, яку висловив В. Личко. Реалізація інвестиційного проекту – це позитив в плані соціально-економічного та культурного розвитку нашого краю. Головним аспектом справи залишається дотримання норм екологічної безпеки під час будівництва підприємства та видобування руди, а також захист прав людей, які є власниками тих земельних паїв, де будуть проводитися роботи.

Голова Тернівської сільської ради А. Драпак висловив загальну думку жителів громади щодо подальшого розвитку території. Озвучив головні проблеми, зокрема незадовільний стан доріг, високий рівень безробіття, відсутня підтримка з боку місцевих представників соціально відповідального бізнесу в питаннях розвитку соціальної сфери.

З питанням щодо безумовного виконання зобов’язань, які бере на себе інвестор перед жителями Тернівської сільської ради, звернувся С. Мокляк, мешканець с. Тернове.

Підводячи підсумки засідання круглого столу, перший заступник голови обласної державної адміністрації С. Коваленко подякував присутнім за конструктивну роботу та надані цікаві ідеї і пропозиції.

 

Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє

 

  • Взаємодія влади і громадськості – інструмент розвитку території
  • Обговорено питання розробки родовища літієвих руд на території Тернівської сільської ради
  • Робоча зустріч щодо функціонування ОТГ в 2018 році
  • Робоча поїздка першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Коваленка
  • Зустріч з активом Олексіївської сільської ради
  • 3418: Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє28 лютого 2018: Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє!
    Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє.
    Розробка родовища – надійна інвестиція в майбутнє