Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

12 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів чергову нараду-навчання за участю начальників управлінь,  відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

У вступному слові керівник району звернув увагу, що нещодавно між Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та Помічнянською міською об’єднаною територіальною громадою підписано меморандум про строки відведення землі. Такий же меморандум підписано і з Тишківською ОТГ. Це передбачено розпорядженням Уряду щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. 

Перед присутніми з детальною інформацією про здійснення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2017 році виступила директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І. Мілютіна. За інформацією виступаючої, соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності Центру. Таким чином протягом 2017 року надійшло 240 повідомлень (2016 рік - 90) щодо сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дані сім’ї були відвідані, здійснено початкову оцінку потреб дітей,  29 сімей (2016 рік – 27) поставлено на облік. Станом на 01 січня 2018  року на обліку в Центрі перебуває 61 сім’я, де виховуються 170 дітей (Під соціальним супроводом впродовж 2017 року перебувало 14 сімей).

 

Апаратна нарада

 

Протягом 2017 року спеціалістами Центру здійснено перевірку цільового використанням державної допомоги, коштів при народженні дитини у 77 сім’ях, порушень не виявлено. За результатами надання соціальних послуг впродовж звітного періоду 23 сім’ї було знято з обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою профілактики раннього соціального сирітства на базі пологового відділення Добровеличківської центральної районної лікарні діє спеціалізоване формування «Консультаційний пункт при пологовому відділенні», основним завданням якого є запобігання відмов від новонароджених дітей та забезпечення соціальної підтримки вагітних жінок та жінок з новонародженими дітьми.

Також на нараді було  заслухано  інформації  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану справ по галузях.

За підсумками наради по кожному із розглянутих питань  головою районної державної адміністрації були надані доручення керівникам районних служб.

 

  • Апаратна нарада
  • 3375: Апаратна нарада12 лютого 2018: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада