Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

05 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк провів чергову нараду-навчання за участю начальників управлінь,  відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

З детальною інформацією про стан виконання у 2017 році районної комплексної програми районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки виступила начальник управління соціального захисту населення Т. Магаревич.

 

Апаратна нарада

 

Станом на 01 лютого поточного року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебувають 337 учасників бойових дій з числа учасників АТО, 2 інваліди війни ІІІ групи та 7 сімей загиблих. Підприємствами-надавачами послуг проведено відшкодування наданих пільг за користування житлово-комунальними послугами ветеранами війни. Одним із результативних показників програми є санаторно-курортне лікування та відпочинок. Таким чином протягом 2017 року путівками на лікування та оздоровлення забезпечено 12 учасників АТО.

За період з 01 вересня 2014 року по 01 січня 2018 року з метою отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності до Головного управління Держгеокадастру  в Кіровоградській області через Центр надання адміністративних послуг звернулося 402 учасника АТО, в тому числі шість членів сімей загиблих учасників АТО.

У Добровеличківській центральній районній лікарні забезпечено надання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям, пораненим учасникам АТО.

З метою забезпечення учасників антитерористичної операції професійною адаптацією управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації укладено договір з Добровеличківським спортивно-технічним клубом «Товариство сприяння оборони України» на навчання учасників АТО для отримання професії водіїв категорії «В». Станом на 01 лютого 2018 року вищевказаної послугою скористалися 12 учасників АТО.

У ході наради було  заслухано інформації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану справ по галузях. По кожному із розглянутих питань головою районної державної адміністрації  було надано ряд та доручень.

3360: Апаратна нарада5 лютого 2018: Апаратна нарада!
Апаратна нарада.
Апаратна нарада