Навігація

Календар
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

04 грудня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Василь Ткаченко провів  щотижневу апаратну нараду за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

 Про стан охорони праці та промислової безпеки в Добровеличківському районі перед присутніми  виступила головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Любов Підлубна, яка зазначила, що розроблено та затверджено районні заходи з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2018 роки та план заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Добровеличківському районі на 2017-2018 роки.

 

Апаратна нарада

 

Для здійснення контролю щодо дотримання керівниками прав працюючих на охорону здоров’я і безпечних умов праці, пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах  протягом поточного року було перевірено 16 підприємств, установ та організацій з атестації робочих місць.

У райдержадміністрації створено інформаційно-консультативний пункт з питань охорони праці та додержання законодавства про працю, куди протягом одинадцяти місяців 2017 року звернулося 16 громадян, яким надано пояснення з питань додержання законодавства з питань охорони праці. Також забезпечено організацію роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

В ході проведення наради начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Панченко доповіла про окремі питання завершення поточного бюджетного року та формування районного бюджету на наступний бюджетний період.

 

Апаратна нарада

 

На нараді була розглянута поточна ситуація в районі та намічені плани на тиждень.

 

Апаратна нарада

 

 

  • АПАРАТНА НАРАДА
  • АПАРАТНА НАРАДА
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 3246: Апаратна нарада4 грудня 2017: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада