Навігація

Календар
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
АПАРАТНА НАРАДА

02 жовтня  2017 року голова районної державної адміністрації В. Смаглюк провів апаратну нараду, в якій взяли участь  керівники територіальних  підрозділів  центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  установ та організацій району.

 

АПАРАТНА  НАРАДА

 

Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей в 2017 році присутніх поінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т. Магаревич, яка доповіла, що протягом червня – серпня 2017 року всіма формами оздоровлення та відпочинку охоплено 3146 дітей, що становить 84,5% від загальної кількості дітей шкільного віку та 91% виконання програмного показника.

Протягом 2017 року у стаціонарних оздоровчих закладах за рахунок коштів районного  бюджету було оздоровлено 596  дітей, що становить 16,0 % від загальної кількості дітей шкільного віку, з них 170 дітей пільгових категорій, за кошти батьків оздоровлено 381 дитину. 

 

АПАРАТНА  НАРАДА

 

Також з даного питання виступила начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Л.Силенко, яка зазначила, що успішна організація оздоровлення і відпочинку дітей в пришкільних таборах району стала можливою завдяки коштам, виділеним з районного бюджету та злагодженій роботі всіх педагогічних колективів.

У всіх закладах оздоровлення і відпочинку були створені безпечні умови перебування дітей та забезпечено якісне харчування.

Проводилася виховна робота, змістовне дозвілля дітей в оздоровчих закладах реалізовувалося через роботу гуртків, секцій, об’єднань за інтересами, святкування державних свят та пам’ятних дат.

 

АПАРАТНА  НАРАДА

 

Під час наради В. Смаглюк  звернув   увагу присутніх на проведення активної роботи  керівниками установ та організацій, насамперед закладів соціальної сфери, щодо підготовки до початку опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2017/2018 років та забезпечення вчасного і стабільного його проходження.  

Також голова районної державної адміністрації детально зупинився на  питаннях проведення  виборчої кампанії  Помічнянською міською та Тишківською сільською радами, забезпечення виборчих комісій та територіальних виборчих дільниць організаційно-технічними та методичними засобами, у відповідності до чинного законодавства.

Керівники структурних підрозділів поінформували присутніх про хід підготовки до передачі об’єднаним  територіальним громадам майна, яке перебуває на балансі установ, та варіанти працевлаштування державних службовців чи працівників, які працюють в підвідомчих організаціях.

Керівник апарату райдержадміністрації І.Потураєв проаналізував стан виконання запланованих заходів минулого тижня, виконання контрольних документів та ознайомив із заходами на поточний тиждень.

  • Апаратна нарада
  • 3087: АПАРАТНА НАРАДА3 жовтня 2017: АПАРАТНА НАРАДА!
    АПАРАТНА НАРАДА.
    АПАРАТНА НАРАДА